peticija da se stanarima zelenog venca u sapcu ukljuci struja


Gost

#1

2014-11-15 15:11

Gradonacelinik grada Sabca je uredno informisan o ovom slucaju povrede osnovnih zivotnih prava coveka i nije reagovao, niti ima nameru!? 21 Vek, zamislite jedan dan bez struje, zamislite da imate bolesnog clana porodice i da grad nema snagu da predstavlja temelje pravne drzave, nego dozvoljava da korupcija i mito nadvladaju i pobede obicnog gradjanina, penzionera, bolesnika??? POBEDITE NEPRAVDU!

Gost

#2

2014-11-15 18:52

Pomozimo ovim ljudima.

Gost

#3

2014-11-15 18:55

Ucinimo da ovi ljudi dobiju pravo da koriste struju.

Gost

#4

2014-11-15 18:58

Podrzimo ovu peticiju u cilju da ovi ljudi dobiju struju.

Gost

#5

2014-11-15 21:25

Sramota....zalosno...jadno...Gde mi zivimo da jedan covek maltretira ljude vec duze vreme,preti,iskljucuje struju...Ma sta se ja cudim,kad zivimo u korumpiranoj drzavi,gde svako svakog moze da potplati...

Gost

#6

2014-11-16 14:40

Pomozite ovim ljudima, jer sutra svako od nas moze da deli njihovu sudbinu !!!

lemi

#7

2014-11-16 15:23

U 21 veku da neko nekoga ostavi bez električe energije je sramota države u kojoj živimo i zato podržavam vaš opravdani zahtev .


Gost

#8

2014-11-25 21:16

Strašno toliko vremena bez struje u centru grada.

Gost

#9 Re:

2015-09-27 18:32

#8: -  

 

djoko rabronja novi pazar

#10 Re:

2015-09-27 18:46

#8: -  

 uključite im ba vi struju ali na vašaoj imovini  a ne na tudjoj imovini. imaju oni svoju imovinu samo su teli malo na guz..e da zive . zivojin veselinović prodo svoju imovinu popio i igro karte pa sad hoće tudje i teo na guz..ve tudje. vi što zalite ziču kockara  primite ga kod sebe na svoju imovinu pa ga tu zalite i pišite peticiju vi neupućeni dajte zici malo para i dajte im svoj stan dajte zići veselinoviču nemojte dati svojoj deci. zalite ih na svojoj imovini a ne na tudjoj . zaliti neradnike to je apsurd kakvi su to ljudi kad ništa nisu zaradili u zivotu samo kockali i pili i prodali svoju imovinu pa sad hoće putem peticija tudje . nema u ovoj zemlji više ništa na g.... mora da se radi i zaradi 

pero šabac

#11 Re:

2015-09-27 18:47

#1: -  

 dali ima nepravde ili se napamet izjašnjavaš 

pero šabac

#12 Re:

2015-09-27 18:49

#5: -  

 što ti nekog ne potplatiš kad tvrdiš da ima potplacivanja

RADNIK SAVE

#13 Re:

2015-09-27 19:00

#6: -  

 lazu ljudi koji vas poturaju da pišete i komentarišete ili vi to znate a komentarišete ili za vas je sve protiv zakonito samo zato što i vi niste ništa stvorili u zivotu pa makar i jednu bednu sobicu da je vaša a svako je imao prilike samo da je hteo da radi a ne da pije i kocka ceo zivot. radite ljudi stvarajte niko vam ne brani zaradite , kupite sebi sobu auto ali prošla su vremena komunizma gde se dobijalo a ništa nije radilo radite kupite stan podignite kredit ali više nema ništa djaba                                                                   IMAM UTISAK DA ZIĆA VESELINOVI Ć DAJE SVE OVE KOMENTARE , DOBRO GA ZNAM, MNOGO JE LJIGAV I POK.

BIVŠI RADNIK SAVE

#14 Re:

2015-09-27 19:09

#6: -  

 ŠTO IM TI NE POMOGNEŠ DAJ TI SVOJE PARE KUPI ZIĆI STAN, ŠTO GA ZALIŠ NA TUDJEM ,PRIMI GA KOD SEBE PA MU UKLJUČI I PLATI STRUJU , NIJE LEPO ŠTO ZALIŠ NA TUDJEM I SER..         ZIĆO IGRO KARTE I PIO CEO ZIVOT A TEBI ZAO, ZIĆO PRODO SVOJU IMOVINU A TEBI ZAO , PA KAD TI JE ZAO DAJ MU STRUJU TI NEMOJ GA ZALITI PREKO TUDJI LEDJA. MOLIM TE DAJ TI STRUJU ZIĆI I ONDA TI NEĆE BITI ZAO BIĆEŠ ZADOVOLJAN , TAKO ĆEŠ NAJLEPŠE POMOCI 

NEPLATIŠA

#15 Re:

2015-09-27 19:17

#3: -  

 RAZNI GOSTI ,MOZETE LI, POŠTO VIDIM DA VAM JE MNOGO ZAO ZA STRUJE, DA MENE POMOGNETE, ISKLJUČILI MI STRUJU JER NISAM PLATIO TREBA MI 200000 DINARA , POŠTO VIDIM DA VAM JE ZAO IZJASNITE SE DALI BI POMOGLI I MENE I PREDSTAVITE SE PRAVIM IMENOM DA MOGU DA VAS KONTAKTIRAM DA MI DATE PARE

tvoj kolega iz save

#16 Re:

2015-09-28 12:08

#1: -  

 dragi moji , možete pisati razne peticije ali treba poštovati zakon , nije gradonačelnik crveni krst za neradnike koji ništa nisu zaradili u životu, postoji zakon i on je merodavan a ne peticije i komentari . danas se sve mora zaradit, nema ništa džaba, taj koji piše , ima dva mobilna telefona , imovinu na selu , nije to socijačni slučaj , laže , šta će mu dva mobilna, treba sve prvo proveriti pa onda pisati peticiju .Žićo Veselinoviću stari konobaru pa mogo si samo od bakšiša da kupiš tri kuće a ti pio i vitlo sojke pa bi sad da ti neko pokloni stan .

ROM

#17

2016-09-07 12:13

IMA LI DŽABA STRUJE I VODE , TREBA ŽALITI DECU I NAS ROME I MI NEMAMO STRUJE , PA NAS NIKO NE ŽALI , AKO JE NEKOM ŽAO ŠTO NEMAM STRUJE NEK SE OBJAVI DA MI POMOGNE TREBA MI 1000EUR DA PLATIM STRUJU KOJU SAM POTROŠIO A NISAM PLATIO , IMAM ŠESTORO DECE PA NE KUKAM A VI DAJETE KUKNJAVU ZA SPOSOBNE LJUDE ILI SU TO LAŽNI  KOMENTARI , KAD STE TAKO DOBRI I ŽAO VAM JE TIH LJUDI ŠTO IH VI NE POMOGNETE KAKVA PETICIJA I KOMENTARI VADITE PARE I VAŠIM PARAMA POMAŽITE A NE TUDJIM . AKO STE VOLJNI KO HOČE MENI DA POMOGNE NEK DA KOMENTAR I BROJ TELEFONA DA GA NAZOVEM DA VIDI MOJU DECU PA DA ME POMOGNE

gost 2

#18 Re:

2016-09-07 12:40

#1: -  

 au goste kako sve znaš , plaćajte ti i gradonačelnik struju pa će je  imati, a šta je tu strašno , mnogim ljudima je, a i deci isključena struja pa ne kukaju . verovatno struja treba da se plati pa zato navodni jadni ljudi je i nemaju. 

ja sam isključen sa struje i meni i mojoj deci niko ne može da pomogne, a kad čujem kolko ljudi nema struje i nemaju da plate . ništa strašno ,kad budem ispoštovao zakonsku proceduru imaću i ja struju , SAMO NIJE LEPO ŠTO U OVOJ ZEMLJI MNOGI SE PREDSTAVLJAJU KAO SOCIJALNI SLUČAJEVI A ZAPRAVO TO NISU I KAO TRAŽE PRAVDU, AU SVOM ŽIVOTU NIŠTA NISU RADILI . SAMO SU ČEKALI DA SE OGREBU O DRŽAVNE JASLE, mi koji stvarno nemamo ne kukamo i imamo svoj ponos i nećemo da koristimo socijalnu pomoć kao ti navodno jadni ljudi .jeste 21 vek ali žalosno je i od tih navodnih ljudi što nisu sebi sami obezbedili struju, šta su radili ceo život.