BOJKOT KONCERTA DINA MERLINA U BEOGRADU

Quoted post


Gost

#4

2011-08-02 02:05

Steta ,ima dobrih pesama,,,,a kao covek je nula

Odgovori

Kuki

#261 Re:

2011-08-04 00:44:36

#4: -

kao prvo Dino Merlin nema kafić, već magazu i ja živim u blizini njegove te magaze i nema ništa napisano osim gitara :D hahaha glupana ccc! vi svi vjerujete novinarima!!!
Pjesma je posvecena njegovom najboljem prijatelju Aliji Miladinu koji je poginuo u ratu i zbog toga je bio u ludnici 1994 godine!poslat u njemacku na lijecenje, i posvetio pjesmu”nedostajes”-za posmatrace tako sam cudan!Dino Merlin je izjavio da mrzi cetnike!zbog toga! a ne srbe! nego ga onaj sin od alije izetbegovica bakir pozvao da pjeva kod njega i nudio mu novac a Dino Merlin je samo rekao: ko se snasao u ovoj pjesmi,pronasao se,ali ja znam za koga je posvecena!

i da je toliki nacionalist ne bi pjevao sa ostalim pjevacima srpskim kao zeljkom joksimovicem vesnom zmijanac i pisao pjesme ceci,colicu,vesni...itd... ccccc

Zemara

#1745 Re: dobre pesme?

2011-08-05 12:10:38

#4: -

Bas me briga sto mrzi srbe, mrzimo i mi balije.. nego bre.. muzika mu je sranje.

Zbog nje je i poceo rat.. G:upi bosanci se ucirkaju i onda puste debilnu muziku i poubijaju se :)


Gost

#1872 Re:

2011-08-05 13:36:23

#4: -

Gov*o, a ne covjek

DEJA GENIJE

#2851 Re:

2011-08-06 03:14:07

#4: -

te"dobre pesme"-shund i skart su u neku ruku sirenje islamske"kulture" i melosa koji se servira nasim gradjanima na perfidan nacin.Onako kako on kuka-dobar je za narikace.A to sto je zabranjeno za SRBE i pse sve govori-mrzi nas  a jos bi da prihoduje bas od SRBA.LICEMER!Ne zelim ni ime da mu pomenem.Nek se vrati u TURSKU PA NEK KUKA PO DZAMIJAMA I MINARETIMA-ZA TO (KUKANJE) SE I SKOLOVAO


Gost

#5771

2011-08-23 00:10:46

sta ima cvjek je nula?Idi pasi travu.ALLLAHU AKBAR!BIT CE TAJ KONCERT ODRZAN I NA NJEMU CE BITI NA HILJADE LJUDI,PA VIDIT CETE!SAMO DA ZAPJEVA:SKLAPAM OCI PRUZAM RUKE,PUSTIM SNOVE DA ZAPLOVEEEEEE,NE BI SJALAAA OVAKO JAKOOOO OVA MOJA LIJEPA AVLIJA,JA BIH SVJETLO ZVAO MRAKOM DA TE NIJE ALLIIIJAAAAAA