Kazna zatvora za ubicu psa iz Admirala Geprata
Komentari
#6004
Oduzimanje zivota psu na monstruozan i svirep nacin... trazim maksimalnu kaznu zatvora za tog monstruma...Igor Lekic (Vrsac, 2025-04-18)
#6006
Je konacno vreme da se umobolnicima stane na put i da se ubistva i mucenja sankcionisu kako treba najstrozijim kaznama!Natasa Peric (Uzice, 2025-04-18)
#6008
Treba naravno kazniti sve te maninake. On kako postupa sa psom ,tako postupa i sa djecom ,zenom ,svim nejakim.Emina Gacanin (Breda, 2025-04-18)
#6015
Онај ко је спреман да науди животињи, исто је тако спреман да науди човекуАна Гојковић (Чачак, 2025-04-18)
#6017
Volim zivotinje i zelim da se svaki zlocinac kazni!Po pravdi Boga!Aleksandra Pajic (Landshut, 2025-04-18)
#6018
Da se zveri bar na kratko zadrže iza rešetaka, i ako im zatvor neće probuditi savest.Snežana Bećić (Kruševac, 2025-04-18)
#6020
Smatram da je izvršeno krivično delo za koje izvršilac treba da odgovara.Sanja Milivojevic (Novi Sad, 2025-04-18)
#6028
Volim životinjeDanica Lovrić (Kovin, 2025-04-18)
#6029
Ubistvo je ubistvo bez razlike da li je u pitanju čovek ili životinja.Ubicama je mesto u zatvoru.Nikolina Zagradjanin (Sylt, 2025-04-18)
#6030
Treba tako da budeLjiljana Pantić (Beograd, 2025-04-18)
#6033
Potpisujem da se pocne kaznjavat ljudski otpad koji svakodnevno muči i ubija neduzne životinje ..Mirjana Rechner (Đakovo, 2025-04-18)
#6036
Mora da se stane na put zlostavljaju životinja Uvesti kazne sto preNatasa Milic (Beograd, 2025-04-18)
#6042
Zaslužuje najoštriju kaznu. Nenormalno i jezivo, ne sme da bude na slobodi ovakva zver.Zorana Covic (Beograd, 2025-04-19)
#6054
Zločin nad źivotinjimGordana Mladenović (Beograd, 2025-04-19)
#6056
Monstrume moramo da sklonimo sa ulica!Milena Mićić (Šabac, 2025-04-19)
#6057
Potpisujem peticiju zato sto takvog monstruma treba kazniti najstrozom mogucom kaznom,sto duzom zatvorskom kaznom.Jasmina Obrenovic (Beograd, 2025-04-19)
#6065
Potpisujem zato sto treba da ide u zatvorBojan Spasic (Smederevo, 2025-04-20)
#6067
Svako ko je u stanju da oduzme život,mora da bude kažnjenSilva Ostojić (Beograd, 2025-04-20)
#6075
Sto vise upoznajem ljude , to vise volim zivotinje. Onaj ko se na takav svirep nacin ophodi prema zivotinjama, moze i prema ljudima, bez grize savesti...Smiljka Irić (Odžaci, 2025-04-22)
#6079
Osnovno pravo svakog żivog bića je pravo na żivot a monstrumi koji oduzimaju żivot nevinih bića treba da odgovaraju,ne praveći razliku što se radi o żivotinji koja ni na koji način nije mogla da se odbrani,niti da ugrozi nekoga.Lujza Aleksic (Beograd, 2025-04-22)
#6083
Такве манијаке треба склонити са улица, јер сутра ће не дај Боже неког другог ликвидирати...Небојша Радосављевић (Београд, 2025-04-23)
#6102
Ne podnosim da se ubijaju životinje i tom istom želim istoHanna Valentic (Zagreb, 2025-04-24)
#6103
Smatram nedopustivim da se svako zlostavljanje i ubijanje ne kazniSuzana Cocovic (Zajecar, 2025-04-24)
#6105
ZATO STO JE STOKA !Veljko Zdravkovic (Beograd, 2025-04-24)
#6107
Zato sto treba da odgovara za zlocin!Mirjana Stanacev (Zrenjanin, 2025-04-24)
#6110
Volim životinje vise od ljudiTatjana Loncaric (Zagreb, 2025-04-24)
#6115
Zato sto svaki zlocin treba biti kaznjen!!!Olivera Kelecevic (Banja Luka, 2025-04-24)
#6116
Niko ne sme proći nekažnjeno za svoje postupke.Gordana Kosanović (Beograd, 2025-04-25)
#6118
Počinjen zločin mora biti kažnjenBiljana Parovic (Zemun, 2025-04-25)
#6119
Mrzim mučitelje i ubice zivotunjaHanna Modrušan (Zagreb, 2025-04-25)
#6121
Potpisujem jer su se stvari pteče kontroli odavno. Za ovakve monstruoznosti malo je do 3 godine zatvora. Malo je i 20.Tamara Marjanov (Srbobran, 2025-04-25)
#6123
Zahtevam ovim podpisom da od sad pa nadalje svako ko muci ubija zivotinje bude odmah sankcionisan i eleminisan slobode ,bez izvodjenja pred sud da mu se odmah odredi zatvorska kazna.ovo su monstruozne stvari i potvrdjuju da ko je u stanju da ubije zivotinju nista manje nije spreman da to uradi i coveku.opsta opasnost da su ovakvi na slobodiAna Ivanovic (Minhen, 2025-04-25)
#6124
Monstrum koji je opasan za sve živo. Treba odgovarati kaznom zatvora.Ana Jendričko (Sisak, 2025-04-25)
#6127
Treba skota strpati u zatvor da ne vidi vise danCveta Babic (Nis, 2025-04-25)
#6130
zato što je to krivično delo !!!!!!!!član 269 KZ
Jelena Ralic (Beograd, 2025-04-26)
#6139
Previše je nasilja i ubijanja nedužnih pasa.Mora da se počne sa ozbiljnim kažnjavanjem.
Dušan Todorović (Beograd, 2025-04-27)
#6140
Zato što su anđeli koji nam ulepšavaju živote, imaju najčistiju dušu i pružaju bezuslovnu ljubav! Zato što je dosta! Zato što ne mogu sami da se brane! Zato što zli ljudi moraju da odgovaraju!Vesna Mladenović (Niš, 2025-04-27)
#6144
Zato što su to živa bića, plemenita i divna, zato što ljudi treba da shvate kakvo zlo čine i zato što ne sme proći nekažnjeno iživljavanje nad ovim divnim stvorenjima. Promeniti zakon i najstrožije kažnjavati ovakve bolesnike.Slavica Rafojević (Beograd, 2025-04-27)
#6146
Nadam se da će zakon konačno početi da se primenjujeGordana Milojević (Beograd, 2025-04-27)
#6147
Monstrumi moraju da odgovarajuŠuman Šuman (Beograd, 2025-04-28)
#6153
Zato što ne podrzavam nasilje nad zivotinjama i svako ko to radi treba krivicno da odgovara kao što bi i za čoveka.Jovan Prezime (Ćuprija, 2025-04-29)
#6157
Iako znam da prilikom odmeravanja kazne peticija ne može biti uzeta u obzir, smatram da je nužno da podignemo glas i promenimo svest u društvu. U ovom konkretnom slučaju apelujem i na ovaj način se zalažem da izrečena kazna bude ona u zakonu propisana kao maksimalna. Smrt nedužnog bića ne sme proći nekažnjeno. Ne zato što je to danas pas a sutra može biti čovek. Sasvim je dovoljno što je to pas, jedna nevina duša koja nikome, pa ni okrivljenom, nije učinila ništa nažao. Ona svoj glas nema, čak više ni lavež, zato mi moramo biti njen, odnosno njihov glas.Marija Milić (Jagodina, 2025-05-01)
#6164
Ovaj podmukao i gnjusan zločin koji je zgrozio i potresao cijeluregiju mora biti maksimalno kažnjen.
Morana Mardešić (Split, 2025-05-03)
#6170
Ovde ne treba objasnjenje zasto se potpisuje!!!!Ivana Milatovic (Pancevo, 2025-05-07)
#6171
Volim zivotinje i nisam za maltretiranje, nasilje, ubistva..
Nada Ponsen (Beograd, 2025-05-08)
#6172
Zato sto zelimo zakone za zivotinje kao u Austriji. Neka prepisu zakon i sve ce biti ok ako nemaju ideju kako...Sanja Vucetic (Beograd, 2025-05-08)
#6175
Volim životinje a i monstrum treba da visi na Terazijama a ne da bude u zatvoru.Na smrt
Vesna Tošić Tosic (Beograd, 2025-05-11)
#6178
Zelim da se kazni ubica psa!Danijela Ristic (Beograd, 2025-05-13)
#6180
Zelim promenu zakona, zelim da svako ko naudi bilo kojoj zivotinji bude kaznjen zatvorskom kaznom. Ne zelim vise da vidjam ubistav i maltretiranja zivotinja od strane bolesnika koji nikada ne budu sankcionisani. Zelim PRAVDU za sve sapice!Aleksandra Drenovac (Beograd, 2025-05-15)
#6181
Kazna je više nego zasluženaSnežana Jović (Beograd, 2025-05-17)
#6182
Svaki ubica zasluzuje zatvorAna Ristic (Kragujevac, 2025-05-21)
#6187
Ne želim da vise i jedna životinja strada !!!Mirjana Temerinac (Beograd, 2025-06-01)
#6188
Volim zivotinje i ovo je strašno sta se dešavaSanja Lates (Beograd, 2025-06-01)
#6189
SMRTNA KAZNA ZA UBICE PASA!!!Ivana Ivanović (Beograd, 2025-06-02)
#6197
Zato sto svaki od zlostavlja životinja ima apsolutno pravo na isto ophođenje!!!!Jelena Ristic (Brčko, 2025-06-21)
#6200
Potpisujem zato sto volim zivotinje, sto svaka ta zivotinja koja ovako zavrsi nije kriva ,ne moze si sama pomoci. I da osoba koja naudi zivotinji zasluzuje zatvor to bi trebalo uvesti svugdje u svijetu.Kristina Kadić (Zagreb, 2025-07-07)