Peticije.online

Kazna zatvora za ubicu psa iz Admirala Geprata

Komentari

#6004

Oduzimanje zivota psu na monstruozan i svirep nacin... trazim maksimalnu kaznu zatvora za tog monstruma...

Igor Lekic (Vrsac, 2025-04-18)

#6006

Je konacno vreme da se umobolnicima stane na put i da se ubistva i mucenja sankcionisu kako treba najstrozijim kaznama!

Natasa Peric (Uzice, 2025-04-18)

#6008

Treba naravno kazniti sve te maninake. On kako postupa sa psom ,tako postupa i sa djecom ,zenom ,svim nejakim.

Emina Gacanin (Breda, 2025-04-18)

#6015

Онај ко је спреман да науди животињи, исто је тако спреман да науди човеку

Ана Гојковић (Чачак, 2025-04-18)

#6017

Volim zivotinje i zelim da se svaki zlocinac kazni!Po pravdi Boga!

Aleksandra Pajic (Landshut, 2025-04-18)

#6018

Da se zveri bar na kratko zadrže iza rešetaka, i ako im zatvor neće probuditi savest.

Snežana Bećić (Kruševac, 2025-04-18)

#6020

Smatram da je izvršeno krivično delo za koje izvršilac treba da odgovara.

Sanja Milivojevic (Novi Sad, 2025-04-18)

#6028

Volim životinje

Danica Lovrić (Kovin, 2025-04-18)

#6029

Ubistvo je ubistvo bez razlike da li je u pitanju čovek ili životinja.Ubicama je mesto u zatvoru.

Nikolina Zagradjanin (Sylt, 2025-04-18)

#6030

Treba tako da bude

Ljiljana Pantić (Beograd, 2025-04-18)

#6033

Potpisujem da se pocne kaznjavat ljudski otpad koji svakodnevno muči i ubija neduzne životinje ..

Mirjana Rechner (Đakovo, 2025-04-18)

#6036

Mora da se stane na put zlostavljaju životinja Uvesti kazne sto pre

Natasa Milic (Beograd, 2025-04-18)

#6042

Zaslužuje najoštriju kaznu. Nenormalno i jezivo, ne sme da bude na slobodi ovakva zver.

Zorana Covic (Beograd, 2025-04-19)

#6054

Zločin nad źivotinjim

Gordana Mladenović (Beograd, 2025-04-19)

#6056

Monstrume moramo da sklonimo sa ulica!

Milena Mićić (Šabac, 2025-04-19)

#6057

Potpisujem peticiju zato sto takvog monstruma treba kazniti najstrozom mogucom kaznom,sto duzom zatvorskom kaznom.

Jasmina Obrenovic (Beograd, 2025-04-19)

#6065

Potpisujem zato sto treba da ide u zatvor

Bojan Spasic (Smederevo, 2025-04-20)

#6067

Svako ko je u stanju da oduzme život,mora da bude kažnjen

Silva Ostojić (Beograd, 2025-04-20)

#6075

Sto vise upoznajem ljude , to vise volim zivotinje. Onaj ko se na takav svirep nacin ophodi prema zivotinjama, moze i prema ljudima, bez grize savesti...

Smiljka Irić (Odžaci, 2025-04-22)

#6079

Osnovno pravo svakog żivog bića je pravo na żivot a monstrumi koji oduzimaju żivot nevinih bića treba da odgovaraju,ne praveći razliku što se radi o żivotinji koja ni na koji način nije mogla da se odbrani,niti da ugrozi nekoga.

Lujza Aleksic (Beograd, 2025-04-22)

#6083

Такве манијаке треба склонити са улица, јер сутра ће не дај Боже неког другог ликвидирати...

Небојша Радосављевић (Београд, 2025-04-23)

#6102

Ne podnosim da se ubijaju životinje i tom istom želim isto

Hanna Valentic (Zagreb, 2025-04-24)

#6103

Smatram nedopustivim da se svako zlostavljanje i ubijanje ne kazni

Suzana Cocovic (Zajecar, 2025-04-24)

#6105

ZATO STO JE STOKA !

Veljko Zdravkovic (Beograd, 2025-04-24)

#6107

Zato sto treba da odgovara za zlocin!

Mirjana Stanacev (Zrenjanin, 2025-04-24)

#6110

Volim životinje vise od ljudi

Tatjana Loncaric (Zagreb, 2025-04-24)

#6115

Zato sto svaki zlocin treba biti kaznjen!!!

Olivera Kelecevic (Banja Luka, 2025-04-24)

#6116

Niko ne sme proći nekažnjeno za svoje postupke.

Gordana Kosanović (Beograd, 2025-04-25)

#6118

Počinjen zločin mora biti kažnjen

Biljana Parovic (Zemun, 2025-04-25)

#6119

Mrzim mučitelje i ubice zivotunja

Hanna Modrušan (Zagreb, 2025-04-25)

#6121

Potpisujem jer su se stvari pteče kontroli odavno. Za ovakve monstruoznosti malo je do 3 godine zatvora. Malo je i 20.

Tamara Marjanov (Srbobran, 2025-04-25)

#6123

Zahtevam ovim podpisom da od sad pa nadalje svako ko muci ubija zivotinje bude odmah sankcionisan i eleminisan slobode ,bez izvodjenja pred sud da mu se odmah odredi zatvorska kazna.ovo su monstruozne stvari i potvrdjuju da ko je u stanju da ubije zivotinju nista manje nije spreman da to uradi i coveku.opsta opasnost da su ovakvi na slobodi

Ana Ivanovic (Minhen, 2025-04-25)

#6124

Monstrum koji je opasan za sve živo. Treba odgovarati kaznom zatvora.

Ana Jendričko (Sisak, 2025-04-25)

#6127

Treba skota strpati u zatvor da ne vidi vise dan

Cveta Babic (Nis, 2025-04-25)

#6130

zato što je to krivično delo !!!!!!!!
član 269 KZ

Jelena Ralic (Beograd, 2025-04-26)

#6139

Previše je nasilja i ubijanja nedužnih pasa.
Mora da se počne sa ozbiljnim kažnjavanjem.

Dušan Todorović (Beograd, 2025-04-27)

#6140

Zato što su anđeli koji nam ulepšavaju živote, imaju najčistiju dušu i pružaju bezuslovnu ljubav! Zato što je dosta! Zato što ne mogu sami da se brane! Zato što zli ljudi moraju da odgovaraju!

Vesna Mladenović (Niš, 2025-04-27)

#6144

Zato što su to živa bića, plemenita i divna, zato što ljudi treba da shvate kakvo zlo čine i zato što ne sme proći nekažnjeno iživljavanje nad ovim divnim stvorenjima. Promeniti zakon i najstrožije kažnjavati ovakve bolesnike.

Slavica Rafojević (Beograd, 2025-04-27)

#6146

Nadam se da će zakon konačno početi da se primenjuje

Gordana Milojević (Beograd, 2025-04-27)

#6147

Monstrumi moraju da odgovaraju

Šuman Šuman (Beograd, 2025-04-28)

#6153

Zato što ne podrzavam nasilje nad zivotinjama i svako ko to radi treba krivicno da odgovara kao što bi i za čoveka.

Jovan Prezime (Ćuprija, 2025-04-29)

#6157

Iako znam da prilikom odmeravanja kazne peticija ne može biti uzeta u obzir, smatram da je nužno da podignemo glas i promenimo svest u društvu. U ovom konkretnom slučaju apelujem i na ovaj način se zalažem da izrečena kazna bude ona u zakonu propisana kao maksimalna. Smrt nedužnog bića ne sme proći nekažnjeno. Ne zato što je to danas pas a sutra može biti čovek. Sasvim je dovoljno što je to pas, jedna nevina duša koja nikome, pa ni okrivljenom, nije učinila ništa nažao. Ona svoj glas nema, čak više ni lavež, zato mi moramo biti njen, odnosno njihov glas.

Marija Milić (Jagodina, 2025-05-01)

#6164

Ovaj podmukao i gnjusan zločin koji je zgrozio i potresao cijelu
regiju mora biti maksimalno kažnjen.

Morana Mardešić (Split, 2025-05-03)

#6170

Ovde ne treba objasnjenje zasto se potpisuje!!!!

Ivana Milatovic (Pancevo, 2025-05-07)

#6171

Volim zivotinje i nisam za maltretiranje, nasilje, ubistva.

.

Nada Ponsen (Beograd, 2025-05-08)

#6172

Zato sto zelimo zakone za zivotinje kao u Austriji. Neka prepisu zakon i sve ce biti ok ako nemaju ideju kako...

Sanja Vucetic (Beograd, 2025-05-08)

#6175

Volim životinje a i monstrum treba da visi na Terazijama a ne da bude u zatvoru.
Na smrt

Vesna Tošić Tosic (Beograd, 2025-05-11)

#6178

Zelim da se kazni ubica psa!

Danijela Ristic (Beograd, 2025-05-13)

#6180

Zelim promenu zakona, zelim da svako ko naudi bilo kojoj zivotinji bude kaznjen zatvorskom kaznom. Ne zelim vise da vidjam ubistav i maltretiranja zivotinja od strane bolesnika koji nikada ne budu sankcionisani. Zelim PRAVDU za sve sapice!

Aleksandra Drenovac (Beograd, 2025-05-15)

#6181

Kazna je više nego zaslužena

Snežana Jović (Beograd, 2025-05-17)

#6182

Svaki ubica zasluzuje zatvor

Ana Ristic (Kragujevac, 2025-05-21)

#6187

Ne želim da vise i jedna životinja strada !!!

Mirjana Temerinac (Beograd, 2025-06-01)

#6188

Volim zivotinje i ovo je strašno sta se dešava

Sanja Lates (Beograd, 2025-06-01)

#6189

SMRTNA KAZNA ZA UBICE PASA!!!

Ivana Ivanović (Beograd, 2025-06-02)

#6197

Zato sto svaki od zlostavlja životinja ima apsolutno pravo na isto ophođenje!!!!

Jelena Ristic (Brčko, 2025-06-21)

#6200

Potpisujem zato sto volim zivotinje, sto svaka ta zivotinja koja ovako zavrsi nije kriva ,ne moze si sama pomoci. I da osoba koja naudi zivotinji zasluzuje zatvor to bi trebalo uvesti svugdje u svijetu.

Kristina Kadić (Zagreb, 2025-07-07)