Peticija protiv nezakonitog razrešenja direktorke Predškolske ustanove "Rakovica"
Komentari
#1612
Nije uredu da takve stvari rade!Marija Spasojevic (BG - RAKOVICA, 2025-07-24)
#1627
PU Rakovica pod palicom gdje Radmile drasticno bolje radi, napreduje i rezultati rada sa decom su vidljivi.Kristina Meter (Beograd, 2025-07-25)
#1629
Se radi o nezakonitom političkom postupku.Nelu Mađincs (Beograd, 2025-07-25)
#1631
Smatram da razresenje duznosti direktorke nije u skladu sa zakonomMarija Ristic (Beograd, 2025-07-25)
#1642
Potpisujem zato što smatram da je ispravno potpisati i zato što podržavam školu i prosvetu osim toga moje dete je išlo u osnovnu školu Ivo AndrićMirjana Bukumirović (Beograd, 2025-07-25)
#1645
Koleginica časno i profesionalno radi svoj posao dugi niz godinaAleksandra Stojković (Beograd, Voždovac, 2025-07-26)
#1654
Direktorka Radmila Aranđelović ima podršku većine zaposlenih u PU Rakovica i velikog broja roditelja sadašnje i nekadašnje predškolske dece. Smenjuju je iz političkih razloga, kao i ostale "nepodobne"rukovodioce., što je na koeak od diktature.Suzana Nićiforović (Beograd-Čukarica, 2025-07-27)
#1662
Mislim sa je nezakonita radnja.Dijana Brusin (Kumane, 2025-07-28)
#1674
Vreme je da svi pruzimo podršku ljudima od integriteta, da se stane na put negativnoj selekciji u ustanovama kada je u pitanju rukovodjenje i zapošljavanje.Milica Vujinović (Temerin, 2025-07-30)
#1675
Smatram da je Radmila Aranđelović mnogo doprinela i uradila za PU RakovicaJelena Parti (Beograd, 2025-07-30)
#1684
Potpisujem iz razloga ako je nezakoniti žena razrešena duznosti .Danijela Jerinic (Beograd, 2025-07-31)
#1686
Smatram da je smena neosnovano.Marija Dimitrijevic (BEOGRAD (11000), 2025-07-31)
#1693
🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻Mirjana Djinovic (Zemun, 2025-08-02)
#1703
Pumpaj!Snezana Mirkovic (Cacak, 2025-08-06)
#1718
Najbolja direktorka koja se zalaze za bolje vaspitanje i brigu o deci kroz radnike cele PU “Rakovica”..Savrseno radi svoj posao..Nenad Simić (Beograd, 2025-08-28)