SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #4465

2015-09-01 12:25

Smatram da je šteta učinjena odavno još kada su novokmponovane pesme i " pevači" krenuli na Pinku. Dok su se roditelji borili za goli opstanak porodice, deca su bez kontrole mogla da gledaju ono što im je nuđeno. Tako su deca vlasnika te televizije obrazovana u inostranstvu, živela u izobilju, a naša su kulturno i mentalno uništavana. I tada, kao i sada, kao i uvek to je televizija u službi vladajućeg režima.
Pošto država sistematski radi na uništavanju kulture i svih njenih vrednosti (0,4 % za kulturu) jedino mi možemo da branimo svoj vazduh koji dišemo.
PITAM: " KO JE MENE PITAO DA MI U KUĆU PUSTI KRISTIJANA GOLUBOVIĆA, EKREMA, STANIJE I SORAJE I SVE TE BELOSVETSKE PROTUVE, NEZNALICE I DOKAZANE KRIMINALCE"? Šta to oni imaju da kažu, što bi vredelo?
Ko sedi u RRA ili komisijama koje treba da brinu na šta će čovek naleteti uključivši TV u vlastitoj kući?
I još jedno: Šta je to sa našom nacijom, pa samo ovde može takvo nešto da se organizuje, tako da su sa svih strana svi dobro došli? Kolike su to pare u igri, pa da nije važno šta se radi budućim generacijam. Ova šteta se ne može za desetine godina popraviti, a sve pod uslovom da odmah zabranimo emitovanje ovih septičkih jama i da se bacimo na zdrave, kreativne i obrazovne programe.
Ovo je najmanje što svaki zdrav (?) pojedinac u ovoj Zemlji može da napravi.