SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #5448

2015-09-01 20:39

Zato što sam i ja isto protiv toga. Zato što to više nije onako kako smo znali mi to prije da gledamo, gdje smo mi to mogli normalno da gledamo, gdje nije bilo svega ovoga, ko što to sada ima u ovim i to rijalitijim emisijama, poput ovih navedenih vamo. I gdje sam i ja čak znao prije neke od njih gledati, i uživati u ovome. Ali, sada je to prešlo svaku moguću granicu. I ja nešto ne mogu da shvatim svoga oca, da on to ovo gleda, gdje se to oni između sebe non-stop svađaju, gdje nema i to nekog normalnoga razgovora među njima samima, i gdje je to i meni još od kako je počeli ovi Maldivi, da mi je počelo ići na živce. Da ću ja izludjeti od ovoga, ako nisam dosada. I da sam ja čak mogo u apoteci kupiti čepiće za uši, kako ja više ovo ne bih moro slušati njihovu svađu, koja se to ona svaku večer i to i dešava. I ja bih najviše volio kada bih se sve ove realitiji emisije, i to jednome zauvijek ukinule. Čak i vamo kod Farme, i to prije početka emitovanja, ovi su u ovoj svojoj reklami, znali i to reći: Zato što ste vi to tražili. Pa ko je to samo mogao da to i traži? I koji su to ljudi koji su tražili tu Farmu? Znači, da oni to i nisu tražili, ne bih to ove godine ni bila Farma. Znači, ovi koji su to tražili, oni nisu krivi zbog ovoga. Jer, da njih to nije bilo, ne bih to niti bilo te Farme ni ove godine. I najbolje bih bilo, da nikada nisu niti počeli ove realitiji emisije, jer nema tu ništa niti i interesantno što bih se dalo pogledati, osim tih kojekakvih gluposti, koje normalnome čovjeku nije jasno. I hvala dragom i to Bogu, kada ja to ovo ne gledam, i kada ja nisam poput svoga oca posto,da ja to moram sada svaku večer to do 2 sata i gledati. I slušati sve ovo. Čak kada ja to svome ocu kažem da ja to ne gledam niti Maldive,niti Farmu,oni misli da ću ja to sada da gledam Parove. Pa neću ja ni to gledati, kada nisam niti ovo ja gledo. Jer, je to samo gubljenje vremena, i živaca na tome.