SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #10908

2015-09-05 10:59

Bojim se da radimo uzaludan posao: sund kic, nepismenost, prostakluk, neznanje... (Subkultura koju formira i plasira RTV PINK) su drzavni moto ove vlasti i ove drzave. Silom prilika, jer drugu kvalitetnu opciju nemam, pretplatnik sam paketa OPEN IPTV MTS. MTS je JAVNO, dakle DRZAVNO PREDUZECE. E u tom paketu, naturili su mi preko 30 ( i slovima trideset) PINK kanala. Pre tri godine, kada sam sklapao ugovor sa MTS, bilo ih je svega (i toliko suvisnih) sest kanala Pinka. Nisam fan "zutih" (DS- jer i oni su dali lep doprinos svemu ovome), ali kada je trebalo rusiti Djilasa u BG, svakodnevno su se pojavljivali novi PINK kanali u ovom paketu. Tada, a i do sada, Vucic i SNS se ne skidaju sa kanala. O DS, kao jedinoj ozbiljnijoj alternativi, samo ako ima koja negativnost (u poslednje vreme sluzbene prostorije, navodni konflikt Borkov sa vrhom stranke...). Ovoj drzavi (ne stranci na vlasti, jer svi su to radili), potrebno je tra-la-la stanovnisto, i njeni marketinski strucnjaci to fenomenalno odradjuju. Hleba i gara! Igara sto vise, jer je hleba sve manje.