SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

Тонча ЦАР

/ #11568

2015-09-19 17:38

ПРВО, бих да похвалим ову акцију, зато што је крајње време да се чује и друга страна. Никада не гледам те огавне, прљаве појаве у друштву, које ми нормални људи не желимо да гледамо. Радим на послу са народом и свакога дана чујем коментаре типа "овај је рекао оно", "она је показала ово", не могу да схватим како може људе да интересује шта раде неки људи који су са дна друштва. Наш народ би требао да се стиди таквих људи а не да их пушта на тв-у.Моја деца нису "у тренду", зато што незнају шта се десило синоћ на неком од поменутих маскарада и ја сам поносан на себе зато што не подлежем медијском мраку, па макар силазио са мноштво канала. Бојим се само за децу СРБИЈЕ, зато што већ у том периоду слушају и виде ствари које не бих требело. А за одрасле мислим да свако треба да укључи мозак и да промени канал. Породица је темељ сваког друштва и ако се оваквим стварима уздрма темељ, чемv да се нада дрштво.Са запада нам стижу програми који су и научног, историског, туристичког типа а не само ОВО, зашто ми прихватамо лоше ствари. Ако запад то воли, МИ НЕМОРАМО ДА ВОЛИМО. Желео бих да укажем на чињеницу да је у задње време пораст насиља међу децом и породицом, што је очигледно уско повезана са оваквим појава у друштву. ПРОБУДИ СЕ СРБИЈО !!!