Majci troje dece plata iz budzeta

ira

/ #652 Re: Zasto?

2016-03-07 02:48

#6: Majka dvoje dece - Zasto? 

 A zasto ne? Drzava nece da ograbicava moje viđenje porodice i koliko dece treba da imam! Koliko vidim ranije to nije bio problem ,jer znas zasto? Zato sto suvsvi imali posao i nije bilo potreve da se ponaze jer su svi mogli da zive od svog rada! Zdrava sam ,prava , kao i moj muz, ne trazim milostinju ali ako vec drzava ne da posao ili placa imbecilne plate onda da , zelim i da mi obezbedi nekakvu dopunu budzeta jer ista ta drzava namece svakojake dazbine koje ne mogu da se pokriju i bas namece i na tu decu koju gajimo. A posto imas dvoje onda znas o cemu pricam. I kako vas nije sramota da ne stanete rame uz rame sa svima nama? Sutra ce tebe da zasvrbk negde pa neces dobiti podfsku onda ces da kukas? Nije mi jasno majke mi, cim ovako komentarises, znaci da tebi dopuna nw treba i svaka cast, ali nadam se da ti nece ni zatrebati , jer i ja sam nekad bila obetbeđena pa sam zbog trudnoce izgubila posao. I sad ti meni pricas da ja ne treba da rađam! A interesuje me da li si kao svaka porodilja uzela novcanu nadoknadu sto daje drzava  ili si zbog svog stava i principa odbila jer ti netreba? Cisto sumnjam! Mogu da razumem da treba ,pogotovo u srbili davati svim majkama , ali nemoj da pljujes i hejtujes sa klasicnim stereotipima koji poticu iz sređene drzavE koje nema vise! Posto pisem preko telefona ima punobslovnih gresaka izvinjavam se. Pozdrav!