SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #11927

2016-05-07 13:38

Ovo je toliko sramotno, da i sama pomisao da ovu nakaznost komentarisem me dovodi do ludila. A Maric i Mitrovic pod ruku i napolje sa TV jer nas nicemu ne uce vaznom nego sojkama, prostitutkama, ljudima sa zavrsenom osnovnom skolom (ako su uopste je i zavrsili) itd. Znaci danas se najvise zaradjuje ako si lazov, pevac, politicar ili kurva. Svako danas moze da peva gospodo i da se dize u neke zvezde i zvezdice koje se pamte jednom, a da li neko zna neki zanat u ovoj jadnoj Srbiji, da li neko zna koliko dece ovde nema pojma sta ih ceka dalje u zivotu osim gledanja u mob. telefon, da li je nasa kultura toliko propala da ne smemo jednoj baki u autobusu da ponudimo mesto za sedenje....I uz to dodju ko slag na tortu ovi reality od koga se nasa generacija uci da nije bitna knjiga vec glas, nije bitna kultura samo nasilje, nije bitna ljubav nego sex na brzinu. Ovo mi se uopste ne svidja, ne znam kako vi trpite, ali je meni prekipelo da gledam svaki dan nakaze, reality i pevaljke, a vi sto kukate kako se nasi klinci uce ovim stvarima uradite nesto, stopirajte zlo dok ne postane jos vece. Kako da uspostavimo kontakt sa RRA (REM) i da NAJZAD prekinemo ovo djubre dovedeno sa Zapada?