Majci troje dece plata iz budzeta

Zenaaa

/ #1651

2016-10-14 13:36

Ja jos uvek nemam dece,ne verujem da cu da rodim troje,jedino ako ne budu trojke...☺ ... Svaka cast zenama koje imaju po tri i vise deteta. Treba da se radjaju sto vise,naravno koja zeli i hoce. Zbog finansiske situacije ja se ne bih usudila na to,jer zivimo u zemlji u kojoj zivimo pa nemamo ni za jedno. Ali ,podrzavam zene koje se odluce na to i treba pristojno da se plati. Ne do 18-te godine da primaju nego bar dok se deca skoluju. Kad ce da plate da odu na fakultet i sl. Grubo receno bez pomoci stvaraju se socijani slucaji,beda,pa naravno da ta deca tesko da mogu nesto da stvore i uspeju pa isto tako i oni prodju . Minimalno po 30000 da se plati. Budimo realni,kolike su sanse da zena radi sa tvoje dece i to za koje pare? Ko ce uopste da zaposli zenu sa troje dece koja prvo mora majka da bude pa tek radnica.  Ako se vec odlucila da radja i zrtvuje jer to stvarno jeste zrtva,da me pogresno ne shavatite,treba da se bar finansuski pomogne. Nisam ni za tu varijantu ajde sad 5,6 a nema za osnovno pa drz ne daj a opet nisam ni za to da se nema ni jedno. Svakako,sva podrska za majke sa troje i vise i slazem se da im se pomogne. Ako mogu da daju hraniteljima da cuvaju tudju ne sigurno iz velike ljubavi prema deci vec zbog pare i romima,tek za srpkinje mora da ima i treba da ima.