Majci troje dece plata iz budzeta

Ј

/ #1778 Re: Re: Zasto?

2016-10-23 11:02

#1639: mami mami - Re: Zasto? 

 Страшно ако не подржавате петицију зашто се уопште јављате нико вас није питао за ваше лично мишљење.А нико не рађа децу држави да му гаји ,него себи јер кад би чекали на државу неби их ни рађали.Хвала богу моја деца не оскудевају ни учему и имају све што је потребно за један нормалан и складан живот ,нити тражим од државе било шта па чак ни дечији додатак нисам тражила .На путу ми је и треће рађам га себи и својој породици верујем да тако мисле и остале мајке које се одлуче на свако следеће дете.И наравно петицију подржавам и за то сам да се усвоји,јер свака помоћ добро дође.Да је среће свако дете би примало дечији додатак и не би имало потребе за овом петицијом.У нашој држави онај ко прима минималац од 21000 дин.не може да оствари дечији додатак ,а онај ко има фирме и просечну плату од 40000 дин.прима па чак и социјалу жалосно и тужно то само може у распалој Србији.Само кретени могу тако да мисле као ви...Ви мислитеда је двоје сасвим довољно,довољно је  Вама а не уопште како сте написали .Ја за себе и своју пиродицу мислим да нам је троје сасвим довољно.Тај који рађа због новца као Ваш пример из породице није нормалан као ни Ви што тако нешто пишете и већина који су ову петицију коментарисали негативно.