PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Quoted post


Gost

#434 Re: Sta vam je

2013-12-07 01:52

#432: Randiriel - Sta vam je

DAJ NE SERI, VIŠE LJUDI UDARI GROM GODIŠNJE NEGO OZLIJEDI PAS... DAJTE PRIJE NEGO LI IZSERETE NEKU GLUPOST POGLEDAJTE STATISTIKE!    JUČE JE MENE ZAKAČIO RAMENOM JEDAN HERCEGOVAC RAMENOM, DOBRO JE ŠTO NIJE TEBE ZAKAČIO MUDRI ČOVJEČE, TI BI VJEROVATNO PREDLOŽIO EUTANAZIJU SVIH HERCEGOVACA....   MALOUMNOST JE NAJVEĆI KRVNIK RAZUMA I ONA DOVODI DO OVAKVIH STAVOVA POPUT TVOG!!!  NADAM SE DA ĆE TI BOG DATI PAMETI ZA DALJEGA ŽIVOTA!

Odgovori


Gost

#545 Re: Re: Sta vam je

2013-12-07 16:41:06

#434: - Re: Sta vam je

Jest. i automat za zvake ubije vise ljudi nego morski pas pa opet ne znam cega se ljudi vise boje? Svako ima pravo na svoje misljenje, a sto sam ja zelio reci jeste da je ova peticija dzaba, moze pola Bosne potpisati nece se promjeniti nista. Ako ne razumijes ono sto ja pisem ne moras reci da sam malouman, ne znam bas koji maloumnik moze dati argumentaciju kakvu sam ja dao. a taj Bog da je htio dao bi svojoj djeci normalan zivot, ne bi dopustio da djeca u Africi umiru ili da se narod kolje, da ne kazem drugacije. Bog je nas napustio davno. Pokusao je u vise navrata da nas ujedini medutim nade se saka ljudi koja voli praviti sranje u svijetu. Ovo mozemo smatrati kao ultimativnu kaznu od njega, vjerovatno mu je dosadilo igrat se sa nama pa nas je pustio da radimo sta hocemo. Ti ako mislis da je meni drago sto se psi eutaniziraju nisi upravu. Normalno da je i meni zao kao i ostalima, ali samo gledam najhumanije rjesenje. U mom okruzenju su napravljena 2 doma koji su puni do vrha. Sto je najgore toliko je lose napravljen da vecina pobjegne. I za grom, prije ce te 3 puta grom udariti nego sto ces dobiti bingo, ali opet ima ljudi koji 2 puta osvoje jackpot pa ih nikad ne udari grom, statistika je irealna stvar koja sluzi samo za nagadanja, tj igranja Boga ^^