Петиција против одржавања концерата Дорис Драговић

Quoted post


Anonymous

#1 Биљана Ђоровић

2014-01-13 08:35

Усташизација Србије која се спроводи културном колонизацијом пре свега србске омладине је превазишла све границе. Јасно је: у земљи у којој се не прослављају победе у балканским ратовима, у којој се не прославља годишњица Његоша, у земљи којој стижу наређења да се "не таласа" у вези са Првим светским ратом; у земљи у којој се на радио станицама искључиво пушта хрватска музика под одредницом "домаћа", у земљи у којој се усташки злочини умањују петнаест пута, у земљи којом владају највећи затирачи српских жртава и историје и чији је државни пројекат: промена свести Срба- у тој земљи - гостовања певача који су изражавали радост због убиства Срба - је обавезујућа. Културна колонизација најопаснији је вид колонизације. Неопходно је изборити се против свих облика специјалног рата који је Запад повео против Срба са намером њиховог тоталног уништења и нестанка.

Odgovori

ЗораМ

#171 Re: Биљана Ђоровић

2014-01-23 07:44:30

#1: - Биљана Ђоровић

Најстрашније од свега је што овом земљом Србијом свакаква гамад слободно шета.Нико не спречава из власти такву појаву, јер и сами су задојени антисрбизмом и сами раде против народа који их је бирао!А народ,у већини гунђа себи у браду и не мрда.Није мали број нас, који то видимо и покушавамо у складу са нашим осећањем родољубља,части и поштења,да укажемо на пропаст!Сада постоји могућност да се народ придружи овим протестима радника против Закона о раду,да искаже неслагање са комплетном политиком овог јада од послушника, а да ли ће?Ова усташкиња долази да пева и одлази,а шта ћемо са усташама распоређеним по културним институцијама,државним органима,које још и плаћа порески обвезник да раде "о глави"и држави и народу?

Најстрашније од свега ми је ћутање,равнодушност,крајње неразумно понашање, самог србског народа.Куку нама,шта изродише Србкиње задњих деценија!Родише ли Србкиње,или су и оне нестале?Србијо,рано жива,ко те може излечити?И коме се Србин може једино обратити?Једином Богу,јединој помоћи!Боже сложи Србе,остало ћемо сами!

XYZ

#302 Re: Биљана Ђоровић

2014-02-01 14:17:37

#1: - Биљана Ђоровић

AKO VAM NE PAŠE U HRVATSKOJ ŠTA NE GIBATE PRVIM VLAKOM NA ISTOK ?? JA  NE BIH ŽIVJELA U ZEMLJI GDJE MI SE NIŠTA NE SVIĐA ,UOSTALOM  ŠTA SE KOGA VRAGA  CIJELO VRIJEME BUNITE ,DA ŽIVIM U NJEMAČKOJ PRILAGODILA BIH SE NJIHOVOM OZRAČJU ,OBIČAJIMA I LJUDIMA OKO SEBE ,VI TO NEZNATE ,VI BI SVE KAO MALA DJECA ,AKO NIJE PO MOJEM ONDA NEĆE BITI NI PO TVOJEM .....DAJ VIŠE ODRASTITE