Dozvolite pristup psima na delu plaze na Adi

Quoted post


Gost

#11

2014-06-03 12:26

zanima me da li ovo ssa peticijom zaita funkcioniše??

Odgovori

Maja

#14 Re:

2014-06-03 12:50:33

#11: -

Znaš kako, ovaj sajt je lepo zamišljen, ali ružno zloupotrebljen, pa tako mogu da se vide kojekakve peticije koje su očigledna sprdnja i zezanje, što je automatski umanjilo ozbiljnost svih ostalih peticija ovde. Moja ideja je prvenstveno bila to da se nekako i nešto pokrene po ovom pitanju, u nadi da će se raširiti i stići tamo gde je potrebno da bi bilo delotvorno i da bi onima koji se pitaju nekako bila skrenuta pažnja na naše potrebe, želje i molbe. I da ćemo, konačno, možda uspeti da izdejstvujemo pravo koje nam je nepravedno uskraćeno.
Sama ova peticija, nažalost sumnjam da može mnogo da učini, ali hajde neka bude kamičak koji će se zakotrljati, pa do cilja dokotrljati kao stena.
Apelelujem zato na svakoga da učini koliko god je u njegovoj moći po ovom pitanju - delite peticiju, obaveštavajte ljude, poznanike, pogotovu ako imate one koji rade u značajnijim medijima. Kad se udružimo, sve je moguće!
Strašno je da je ovolike godine psima (ljubimcima) zabranjen pristup na jedinu javnu prirodnu vodenu površinu tipa kupališta u gradu, kao i jednom od rethih gradskih prirodnih dobara. I oni su, kao što smo i mi sami, svi deo te iste prirode i ko ima pravo da im to uskrati.. njima ili bilo kom drugom?!