SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

Quoted post

Tinka

#4849

2015-09-01 14:45

Evo, ovako... Potpisala sam ovu peticiju, vrlo rado. 
Zensko sam, i imam 18 godina i osecaj da danasnje devojke gube znacenje toga sta znaci biti dama, drzati do sebe i ostalo. Stvarno nemam reci da se izrazim. Gledam kako moja generacija polako raste u neke 'nedefinisane' ljude.
Devojke setaju bez mozga, sto manje obucene trudeci se da privuku paznju od nekog seljacine, koji je promenio ko zna koliko autobusa da bi dosao do grada, i koji hoce od njih samo jedno. A njima to prija. Zasto?
Danas se zensko ne stidi nicega, ni da pokaze telo javno, ni da dozvoli sebi da ima 10 veza na jedno vece i usput da se hvali time... Zasto je to za pohvalu??? Od kad je to postalo normalno? Gde je kultura i maniri? 
Zato sto su im uzori, idoli Stanija, Soraja, Mimi Oro, ona Maca i Atina Ferari i ostale.
O cemu pricamo? Muka mi je.

Polazim od sebe, ako je moja generacija ovakva, kakva ce deca da nam budu? Zatupljena takvim emisijama, rijalitima gde je normalno 'vatati se JAVNO pred ne znam kolikom gledanoscu, ljubiti se sa kim ti padne na pamet i truditi se da se sto vise eksponiras. STA CE ZA MOJU DECU DA BUDE NORMALNO?

Odgovori

nesko7766

#4994 Pamtno razmisljanje. Svaka cast

2015-09-01 16:09:57