SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

Quoted post

Слободан

#8720 Re:

2015-09-02 21:30

#1: -  

  Браво'''' фолиранти и лицемери - 55000 се за само 48 сати дигло због ријалитија а ни 1000 неће да се дигне због окупације у којој живимо и пропадамо! Курчите се на небитне јаднике а немате муда да скочите на велеиздајнике! Е то је права слика српске храбрости! Ко вас тера те глупости да гледате - нико као не гледа а сви све знају шта се дешава а онда се буне што то постоји! Гори сте од лудака који пристају да се кревеље пред камерама! Лепо рече Крлежа : ''Сачувај ме Боже српског јунаштва и хрватске културе!'' Такви програми су део специјалног рата против менталног здравља народа (не само у Србији него свуда где такви постоје). АЛИ, будимо искрени - да ли неко тера народ да то гледа! Не, нико народ не тера а ипак пуно особа то редовно прати! Како то да моја породица то уопште не прати - па једноставно, то нас не занима. Као што ја никада нисам запалио цигарету или пио алкохол (а надам се да то неће ни моја деца). Антрополошка истина је сурово одвратна - то је једноставно тако! Већина људи је стока и то владари света знају па намерно стоку усмеравају у пропаст. Интересантно је да се жестоко не бунимо против много озбиљнијих штета које се наносе овом народу и српској држави него што су ријалити тв програми - и то мене много више брине! То је опасан знак. Узмите даљински или неку добру књигу и проблем ријалитија је решен! Истресамо се на малом злу док велико зло несметано буја - апсурд својствен само овом мазохистичком народу! 

Odgovori


Gost

#8748 Re: Re:

2015-09-02 21:41:41

#8720: Слободан - Re:  

 Slazem se sa Vasim komentarom, ali dobro je da se od necega pocne, pa ce ako poskupimo hleb i ukinemo igre  mozda i nesto  vaznije da dodje na red.