Majci troje dece plata iz budzeta

Quoted post

SAMOHRANA MAJKA

#168 Re: Re: Zasto?

2016-02-25 10:37

#14: a zašto da ne.... - Re: Zasto? 

 PLATU IZ BUDŽETA I KUĆI DA ČUVATE DECU, A SAMOHRANE MAJKE KOJE NEMAJU POSAO I NEMAJU TROJE DECE DA RADE,TREBA I DRUGA DECA OD NEČEGA DA ŽIVE! VI BI I PLATU I BOLJE RADNO MESTO A NEKOME NIŠTA. dOK GOD BUDETE TAKO SEBIČNI NEĆE NAM BITI BOLJE.

 

Odgovori

majka

#196 Re: Re: Re: Zasto?

2016-02-25 11:27:59

#168: SAMOHRANA MAJKA - Re: Re: Zasto? 

Svako se bori za sebe. Ako misliš da zaslužuješ i ti dodatnu platu bori se za sebe ili se i vi samohrane majke skupite pa na ulice i tražite ono što zaslužujete, nemoj da vređaš druge majke koje se bore za svoju decu. Ja za sada imam jedno i ne znam da li ću imati još jedno ili dvoje ali sam zato da majke troje dece i više trebaju pomoć naravno nije rešenje smao rađati i uzimati od države i meni sa jednim treba novac ali neću nikoga vređati. Znam ja mnoge samohrane majke koje imaju više od mene koja sam u braku pa ih ne pljujem.

3na 3

#397 Re: Re: Re: Zasto?

2016-02-25 20:16:18

#168: SAMOHRANA MAJKA - Re: Re: Zasto? 

 Nije isto imati jedno i troje dece,sta je tebi?To je vreme koje posvetis jednom puta tri.Znaci,trostruko je teze naci a i na kraju krajeva i zadrzati posao zeni sa troje dece nego sa jednim.Glupo je tako nesto uporedjivati.Takodje,natalitetu nikako ne ide u prilog radjanje jednog ili nemanje deteta.