Majci troje dece plata iz budzeta

Quoted post

Tolika zloba...to nije zdravo

#251 Re: Zasto?

2016-02-25 13:20

#6: Majka dvoje dece - Zasto? 

 Svaka Vama cast na komentaru!Svojim komentarom ste samo pokazali kako ste LOS COVEK!Koliko sebicnosti i zlobe ste upravo pokazali.Znate,Vi niste trebali roditi ni to dvoje,jer vec imamo u nasoj jadnoj Srbiji dovoljno takvih i slicnih pa nema potrebe da se razmnozavate,kao takvi.

Ja sam ponosna majka troje dece.Zaposleni smo oboje,hvala Bogu sa  vise nego odlicnim primanjima.Imamo i svoju kucu,auto.Moja deca ne oskudevaju ni u cemu.Opet kazem,hvala Bogu.Podrzala sam peticiju zbog svih onih zena,samohranih majki,nezaposlenih,sa troje i vise dece,koja tesko zive.Zasto da i njima ne bude bolje i lakse?Zasto i da njihovoj deci ne bude bolje?Ja zelim i cetvrto dete.Mogli bi mi finansijski da izdrzimo i jos jedno dete,ali uz odredjen rizik,a to je,eventualni otkaz ili ko zna sta.Nista nije nemoguce.Ne znamo sta nosi noc sta dan.Danas imas,sutra nemas.Ne zelim da pravim bedu od njih,ali...zivot je cudo.Ako bi se ovo izglasalo verovatno bi se i mnogo vise zena odlucilo za jos koje dete vise.Kolika god to cifra bila,pruza neku vrstu sigurnosti.Deca su najvece bogatstvo.

Tuzno je i ruzno da tako kom.Ako ne mozete ili ne zelite nekom da pomognete,prodjite.Kao da nista niste videli.Cemu tolika zloba?

Odgovori

deda

#258 Re: Re: Zasto?

2016-02-25 13:26:11

Ј

#1777 Re: Re: Zasto?

2016-10-23 10:08:01

#251: Tolika zloba...to nije zdravo - Re: Zasto? 

 Браво ,лепо сте рекли...