LINK KA ADRESI EVENTA PROTESTA -https://www.facebook.com/events/179848942421512/

Quoted post


Gost

#27 Sto brises admine post cim ti se ne svidja misnjenje

2016-09-06 22:02

Nego, ponovicu... Ako zelite da ustedite novce ima vise nacina da to uradite. Doniraje krv ako vam se ne ovarava semstar i placaju ispiti. Potrudite se da ispit polozite iz prvog ne iz stotog puta. Uvek imate opciju da konkurisete za dom... U Srbiji je obrazovanje dosta pristupacno, niko mi ne veruje da je kod nas u Srbiji 2000 dinara smestaj u domu... I mislim da su te pare koje damo neophodne da bi se fakultet odrzavao. 

Odgovori


Gost

#28 Re: Sto brises admine post cim ti se ne svidja misnjenje

2016-09-06 22:24:19

#27: - Sto brises admine post cim ti se ne svidja misnjenje 

Sram te bilo čoveče. Tih 2000 dinara je 10% plate oca ili majke studenta/studentkinje koji rade kod stranih i domaćih kapitalista noseći pelene da ne bi prekidali rad... Fakulteti se izdržavaju iz budžeta najvećim delom a te pare koje nakradu od nas studenata se koriste za bonuse i plate profesora koji ionako imaju visoka primanja za naše standarde. Moji roditelji koji rade kod privatnika i krvavo zarađuju za hleb treba da izdržavaju fakultetsku birokratiju a ja da puštam krv da bi uštedeo?


Gost

#33 Re: Sto brises admine post cim ti se ne svidja misnjenje

2016-09-06 23:06:43

#27: - Sto brises admine post cim ti se ne svidja misnjenje 

 Mučeniče, upravo se i borimo za to da ljudi ne moraju da krvare da bi platili izmišljene troškove koje gospoda profesori akademski građani nameću, a od kojih sebi pumpaju basnoslovne plate.

arrr

#96 Re: Sto brises admine post cim ti se ne svidja misnjenje

2016-10-09 07:30:51

#27: - Sto brises admine post cim ti se ne svidja misnjenje 

 A šta je recimo sa mnom koji pije neke tablete zarad boleština koje posedujem??! Ne smem krv uopšte da dam.... Da li i to predstavlja neki vod diskriminacije??! Većina može slobodno da ode, da krv i besplatno overi semestar, dak ja kad odem pošalju me kući i zahvale na sopstvenoj želji....