VRATIMO JASMINA HASICA U ZVEZDE GRANDA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji VRATIMO JASMINA HASICA U ZVEZDE GRANDA

gosttt

#201

2014-06-19 20:57

Svi pogrdni komentari - neosnovani naravno dolaze od ovih koji forsiraju nekog svog favorita. Nista protiv nemam, ali ruku na srce Jasminu nema mane. Vratite ga zasluzio je!
Ona

#202

2014-06-19 20:59

V R A T I T E nam Jasmina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gost

#203

2014-06-20 10:58

Za mene je Jasmin genijalan a bojim se da žiri može biti objektivan.Ova djeca toliko dobro pjevaju da je i žiriju teško odlučiti pa mislim da su dosta pristrani kod odlučivanja.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-20 13:35


Niki

#205

2014-06-20 23:48

JASMIN KRALJ!!! <3


Gost

#206

2014-06-21 08:18

Ti si jedini koji je 100% zaslužio da ide u FINALE Žiri je ovdje igrao neke igrice na tvoju štetu, na početku si za njih bio jednostavno savršen, a kad su počele igre e onda je to druga priča bila.... Bitno je da smo to svi mi vidjeli i da znamo da si bio i ostao KRALJ DOBRE PJESME Saša Popoviću vratite ga u FINALE kako bi se i ova sezona Zvezda Granda korektno završila. Jasmine sa tobom smo srcem UVIJEK KRALJU NAŠ

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-21 16:11


Zemljakinja

#208

2014-06-21 19:24

Ne znam cija je ovo ideja bila, ali ljudi, mislim da ste se lose organizovali. Hiljadu i po potpisa nije ubedljivo. A realno, mislim da bi mnogo veci broj ljudi ovo potpisao, samo da ste napravili plan kako preko mejla i FB da saljete ljudima, koji imaju vecu mrezu poznanika i koji mogu da salju peticiju dalje. Jer, kad udjes na sajt peticije24.com, ona se ne vidi, vide se samo one s najvecim brojem glasova. Znaci, taj nacin ne pije vodu. Tako da predlazem da svi vi koji volite Jasmina lepo posaljete link s ovom peticijom na sve mejl-adrese i FB-adrese koje imate u Address-Book. Tako ce brze i efikasnije peticija stici do ljudi, dok ga jos nisu zaboravili. Nije lose priloziti i sliku (to kazem zbog onih iz Srbije i inostranstva, koji bi glasali, a pamte ga mozda pre po liku, nego po imenu).
Puno srece Jasminu zelim!!!

PS. Slusam Ajsu, kako peva, i njoj puno srece zelim... jako je dobra za svoje godine!!!


Gost

#209

2014-06-21 20:13

:(

Gost

#210

2014-06-21 22:11

PS. Slatko se nasmejah. Izgleda da Grandovci i Pinkovci citaju ovaj forum. Jer, veceras nijednom Saban nije bio u kadru, dok se pevala njegova pesma. To valjda ima veze s onim sto sam napisala da kad neko peva njegovu pesmu pravi grimase i retko daje pohvale...

Sto se tice ispadanja, mislim da Milos nije bolji od Tijane, ali njega, izgleda, Zorica vuce... Neverovatno. Jos jedna nepravda.

Sto se Jasmina tice, ocito da povratka nece biti, jer je super-finale vec za 7 dana... Ali, sad su audicije za Pinkove zvezde, a ako opet bude isti ziri, opet nije smak sveta. Grand dozvoljava da se takmicar prijavi ponovo, pa moze opet probati u Zvezdama Granda, ako ne prodje dobro kod Zvezda Pinka... tako da su sanse za njega uvecane ovim "dupliranjem" takmicenja, zbog podele Granda i Pinka... Na jednoj strani ce se probiti, sigurno.

Ja bih mu samo dala par saveta, ako je to moguce... Gde god da se bude takmicio, puno srece!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-22 01:36


Zemljakinja

#212

2014-07-01 17:40

Jasmine, svaka tebi cast sto si dosao da podrzis svog sugradjanina u finalu, iako se videlo po njegovom ponasanju pred proglasenje da se on ne bi pomirio s tudjom pobedom, samo je gledao sebe, za razliku od drugih ucesnika, koji su mu od srca cestitali!
Ta nagrada je trebalo da bude tvoja ili eventuaalno Bosnjakova, sto se muskaraca tice. Moj savet je da nikako ne odustajes i da se pripremas za sva muzicka takmicenja u regionu. I da ovaj put budes opusten i vedar, kao sto si bio kad si dosao da podrzis Mirzu u finalu! Samo to ti fali, malo kontakta s publikom, vedrine i opustenosti, kako bi te bolje prihvatili... negde ces vec proci, ako ne na jednom, ono na drugom takmicenju. I, ako i ne budes prvi, barem ces zapeti za oko nekom pametnom producentu! Bitno je takodje da biras novije, popularnije pesme, koje podizu i ziri, i publiku na noge! Omerika i Gacic nisu bili medju prvih 3 samo zato sto pevaju zastarelu vrstu muzike, a jako su dobri pevaci!
Nadam se da neces odustati!
Puno srece!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-01 19:28


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-03 01:12