NAJSTROŽA KAZNA ZA MONSTRUMA KOJI JE DO SMRTI TUKAO ŠTENE

NAJSTROŽA KAZNA ZA MONSTRUMA KOJI JE DO SMRTI TUKAO ŠTENE / Saopštenja / velika sramota / Komentari


Gost

#51

2015-02-11 17:40

Nemam reči za sve ovo što se ispodešavalo od subote do danas. Jasam takođe poslala poruke I postavila objave na time line nekoliko novinara iz Požarevca, među ostalima I Novici Saviću,đefu RTS Studija u Požarevcu. Takođe sam objavila postove na fb Požarevac Na FB-u koji stoje još uvek. Delili smo sve objave, sve što nam je pristizalo od materijala.Što se tiče obdukcije,Veterinarski institute u Požarevcu je regionalni I morao je da obavi autopsiju. Tražite ponovo.Insistirajte, jer je to njihov posao.Ja sam kod njih prisustvovala obdukciji našeg psa koji je bio otrovan. Dobili smo uredan račun.Cena nije visoka.Vlasnici moraju da uzmu advokata I podnesu krivičnu prijavu. Oni znaju kome.

Gost

#52 зПаRe:

2015-02-11 18:32

#49: luna -  

 Па овим га је упозорио, не верујем да ће она два преостала пса да му улазе у двориште више..


Gost

#53

2015-02-14 23:04

Moramo biti istrajni dok bezdušni nasilnik ne završi iza rešetaka.Svaka Vam čast na ovoj inicijativi! Veliki pozdrav!