Momentalna zabrana bludnih parova na Happy tv.

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Momentalna zabrana bludnih parova na Happy tv.

Zoran Stojkovic
Autor peticije

#1

2015-03-10 15:12

Pod hitno zabraniti

Gost

#2

2015-03-10 15:45

Parovi su dno dna.

Gost

#3

2015-03-10 16:00

Sramotna je ideja emisije, a zatim i sami učesnici iste.Pevači sramote svoju profesiju i svode je na nivo prostitucije a drugi to sami i jesu.
Ogorcen

#4 #4

2015-03-10 20:58

Jos sramnije je to sto ima ljudi (bolesnici) koji po ceo dan gledaju ove degene :3 -.-


Gost

#5

2015-03-14 14:18

Све учеснике, сматрам болесним егзибиционистима које треба послати на посматрање у "Лазу", као и све оне што одобравају такву врсту забаве. Мени се лично, повраћа када видим оне пластично-напумпане сподобе које замишљају да су "неке рибе". Више ме подсећају на неке травестите него на жене. Брукају цео женски род. Б Љ А К !


Gost

#6

2015-03-30 11:08

Slika ..koju tv happy pokušava da pošalje građanima Srbije i Srba uopšte je katasteofalna . Poruka koju tv happy šalje predočava ...nasilje ..psovke..seksualno uznemiravanje...i mnogo drugih pogresnih vrednosti.
U vilu su uveli ljude koji salju poruku da omladina ne treba da uci ...niti da bude vaspitana ...nego da se prepusti govoru ulice .
Vrhunac ove katastrofalne predstave je namestanje glasanja i otvorena krada od gradana Srbije i Republike Srpske .. pitam vas ..koji bi to normalan covek glasao za prostitutke ...plesacice sumnjivog morala ...pedofile....gey eve i ludake .
Ako ovo ne zabranite posali ste poruku omladini Srbije ....ne ucite...prostituisite se ..drogirajte se ..budite gey ili ludaci ...
Fuj fuj fuj ....zabraniti podhitno

Gost

#7

2015-03-30 12:33

Osim sto promovisu poremecene likove, prostitutke, patoloske lazove i koje kakve retarde, produkcija televizije Happy namesta glasove kako njima volja i pljacka narod!

Gost

#8

2015-03-30 12:45

Zbog nastimanih glasova izmedju Atine i Mace.

Gost

#9

2015-03-30 13:28

neznam sta da mislim i ovakoj emisiji dno dna
#10

#10

2015-03-30 13:35

Znam da ce neko da kaze promjeni kanal....Ja cu to i da uradim ali mozda moje dijete nece  i ostala djeca koja su i ovako zalutala u zivotu jer ih vaspitavaju ljudi bez morala sto hljeb zaradjuju na sraman i jeftin nacin,bez imalo znanja i kulture.Ko ce da radja djecu u buducnosti kad je drzava dozvolila da sa javno promovisu pedofili koji svojim bijednim i prljavim iskustvima zavode djevojke dok mladi momci cute jer su pokvarenjaci zaradili malo vise od njih pa se prse!Sram da vas bude sta radite od jedne nacije,kao da posle vas niko vise ne treba da zivi 


Gost

#11

2015-04-26 21:31

Prekinimo ovaj blud i razvrat, gde nas zatupljuju dodatnim namještenim izbacivanjem od strane bolesne produkcije ovog rijalitija !!!

Gost

#12

2015-10-11 17:10

Happy tv Parovi je STRASNO ono da se gleda ono NASILjE ljudi moji nije NORMALNO. Molim vas lepo kontaktirali smo Happy tv i rekli da ne daju to NASILjE na tv.Odgovor koji sam dobila je taj da je to samo reliti sow to nije samo igra OVO je OZBINJBO NASILjE diskraminacija itd zato vas molim da se ne daje ni na jednu televizije zato NASA deca unici gledaju sve to i strah me da i oni ne budu kao Gastuzz Zorica UROS itd molim vas OVO morate sto pre uzeti u obzir. Poz Za vas izvinete na Moj Srpsko pisanje ne zivim 56 god u NASOJ Srbiji Hvala vam puno Mirjana Nedovic