Zahtevamo smenu Aleksandra Vucica

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Zahtevamo smenu Aleksandra Vucica


Gost

#26

2015-05-12 19:33

Smena tog izdajnika sto pre dok nije bas sve potpisao i sasvim predao Kosovo i Metihiju Poceo je da zavodi diktaturu

Gost

#27

2015-05-12 22:52

Vreme je da se spase Srbija i srpski narod od izdajničkog režima...!

Gost

#28

2015-05-13 13:41

ALEKSANDAR VUCIC , JE VELEIZDAJNIK
I NAJ VECI ZLOTVOR SRPSKOG NARODA !
TREBA GA POD HITNO , SKLONITI SA VLASTIMI I OSUDITI NA SMRT VESANJEM !

Gost

#29

2015-05-13 18:32

covek dobije utisak da on stvarno veruje u to sto prica , ali samo on. da ima i malo obraza i dostojanstva otisao bi davno . sram da ga bude , iskomplexiran ili programiran covek.

Gost

#30

2015-05-14 08:25

Zato što mrzim izdajnika vučića i sve ostale u njegovoj vladi.

Gost

#31

2015-05-29 21:47

Zato sto je doktor Vojislav Seselj jedini covek koji moze da spasi Srbiju od SNS propasti!

Gost

#32

2016-10-19 13:21

Ocekivali smo promene trazili da krenemo napred da mozemo nasoj deci obezbediti nesto kao sto su nama nasi roditelji koliko toliko...Tada su dosli naprednjaci sa namazanim lazima pogasili pozatvarali prodali fabrike i sam sam radnik jedne takve fabrike gde mi jos duguju 24 plate ali od toga nema nista mada nas predsednik kaze da radnik mora da se postuje.Zaposljavanje je nemoguce bilo gde ako nisi clan SNS-a ,supruga sa prosekom 9.4 ne moze naci posao,posle porodiljskog dobila je otkaz da bi upala SNS-ova miljenica i politicki aktivna osoba u toj stranci a ovamo prica nas predsednik NEMA STRANACKO ZAPOSLJAVANJE,SVAKI SISTEM VREDNOSTI SNS JE UNISTI POCEV OD SELA,RADNIKA,MALIH PRIVREDNIKA...IMAO BIH DA KUCAM U BESKONACNOST ...