SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

#3126

2015-09-01 07:07

Idiotluci tokom celog dana ,da je po mom ovo ruglo bih sravnio bagerima a autore i protagoniste na dugogodisnju robiju na pravoj farmi na kojoj bi doprineli poboljsanju zivota izmucenih gradjana ove jadne drzave!

Gost

#3127

2015-09-01 07:07

ZZATO STO SU PAROVI I FARMA SRANJEE

Gost

#3128

2015-09-01 07:07

TREBALO BI DA STO VISE LJUDI PROCITA PLAN SEFA CIA - E 1953-1961 ALANA DALSA PA CE MU ONDA BITI JASNO ZBOG CEGA TREBA POTPISATI OVU PETICIJU

Gost

#3129

2015-09-01 07:08

ludo vreme,lude vrednosti da se ne šire.To je sve što mogu da uradim.

Gost

#3130

2015-09-01 07:08

Zato što imam decu,kojoj želim bolje društvo.Teško da ćemo mnogo postići i ukidanjem svega ovog,treba ukinuti mozgove koji to gledaju i stvaraju,ali za početak....

Gost

#3131

2015-09-01 07:08

Skupili su osobe sumnjivog morala, koji su na marginama ovog drustva, nemaju ni stida ni srama, a karakter je daleko ispod nule, pa pustili da ih nasa deca gledaju, narod Srbije je kad tad morao ustati protiv ovih djubretarija.Svaka cast organizatorima ove peticije, mislim da ce miloni ljudi da ju potpisu. Krajnje je vreme da se stane na put ovim smrdljivim emisijama, zaudara mi TV, pa ga mrzim gledati i kad je ugasen.

Gost

#3132

2015-09-01 07:08

Svaka cast na pokrenutoj akciji

Gost

#3133

2015-09-01 07:08

molio bih Vas da napravite peticiju I protiv svih idiotskih serija koje gledamo vec godinama

Gost

#3134

2015-09-01 07:08

Idiotizam..Pod hitno zabraniti..

Gost

#3135

2015-09-01 07:08

Ne volem, nikog, lutko
takva mi je narav
kao odzak, star i garav
puno dima je kroz mene proslo

Ne volem
ujne, strine, sogore, komsiluk
nataknem ih na civiluk
od njih nista dobro nije doslo

Ne volem
semenkare, cigose trubace
burek, ulicne pisace
nek' mi moju lepu varos vrate

Ne volem
Dzipadzije, Dizel butikase
restoteke, tamburase
svaku pesmu, bar za strofu skrate
Mater im...

Gost

#3136

2015-09-01 07:08

Konacno se neko setio da pokrene peticiju protiv ovoga.Iskreno mislim da je krajnje vreme da se stane tome na kraj

Gost

#3137

2015-09-01 07:09

Ovakvim emisijama ,kojima je cilj samo zaglupljivanje naroda,radi se na rusenju moralnih vrednosti nacije,promociji najnizih nagona i izopacenosti kao necega korisnog i pozeljnog.Od naroda se stvara rulja nezainteresovana za bilo sta osim jeftine zabave,a u medjuvremenu krojaci nasih sudbina neometano rade...

Gost

#3138

2015-09-01 07:09

Neka idu da snimaju prirodne lepote naše zemlje, rezervate i obrazuju naš narod koji nema novca da putuje, pa neka gleda na televiziji nešto pametno.

Gost

#3139

2015-09-01 07:09

U potpunosti podržavam ovu peticiju.. Jer smatram da imamo previše rijaliti programa koji su prevazišli svaku meru.. Krajnje neukusni, previše bluda i nemorala.. Ali najviše zbog toga što nam deca rastu pored svakakvih nazovi starleta, "pevačica" i umno poremecenih ljudi koji nemaju zanimanje, koji nemaju svoj život. Kakav primer daju mladima?! Devojke samo da izlaze što više, pumpaju se plastikom i naravno prave što više kojekakvih selfija, klipova i postanu takozvane starletice.. Umesto da ih uče da budu domaćice, dobre učenice, da grade i rade u životu pošteno i stvore zdravu i normalnu porodicu.. A koliko primećujem i muškarci su počeli sa silikonima, sa nekakvim Zmajem od Sipova i još svakakvim glupostima.. Jos se tu spominju kojekakve ogromne cifre za koju se "bore", nekakvi silni honorari.. A toliko dece obolelo od raznih teških bolesti i kojima je zaista potrebna pomoć oko operacija, lečenja i transplatacija... E Srbijo moja! Došlo vreme da nam državu vode starlete, starletani, nazovi "pevači" i kao neki velikii "kriminalci" Haha.. A nekad smo bili jaka i ponosna država.. Bili smo uzdignutih glava i ponosno govorili mi smo Srbija! Imali smo poštovanja od strane drugih, e bas zbog ovakvih nebitnih i jadnih ličnosti, koji pokazuju najgoru moguću sliku Srbije, zbog njih smo došli ovde gde smo.. Vise se ne ulaže u mlade, perspektivne i zaista talentovane ljude... Danas se ulaže u plastikare, neandertalce, umno bolesne ljude željne pažnje! Pa, šta reći osim BRAVO!!! Nadam se da će se ovom peticijom postići nešto i da će se ljudi probuditi i shvatiti koliko to zapravo loše utiče na sve nas.. Agresija, blud, nemoral-STOP!

Gost

#3140

2015-09-01 07:09

Ovo je strasno sto se desava. Bolje televizije da nabavljalju normalne crtace da djeca imaju sta gledati (bajke,Toma,Rendzere, i sl.), a ne predstavljati golotinju,kurvestine. I takve kobiletine da budu uzori danasnjoj omladini. Ovo sto se desava sa televizijama. Gdje je nestao humor,gdje su nestali svi divni kvizovi? Nesto poput Operacije Trijumf je zaista prihvatljivo,ali ovo sad bez komentara je.

Gost

#3141

2015-09-01 07:09

Kao majka troje male dece ne želim da starlete i ljudi kojima je broj cipela veći od IQ budu uzor današnjoj omladini.

Gost

#3142

2015-09-01 07:09

Da se neomogući koje kakvim nevaspitanim ljudima da popularišu sebe i truju glupostima ovaj narod.Šta oni promovišu? Dobijamo najveće perverzije sa zapada.

Gost

#3143

2015-09-01 07:10

Vrijeđaju logiku svakog normalnog i kulturnog ponašanja. Čuvajmo djecu ovakve sramote.

Gost

#3144

2015-09-01 07:10

Što se mene lično tiče baš me briga neka prikazuju šta god hoće, sekund mog života ne dam na to, ali smatram da se Država ako nikako drugačije onda bar žestokim oporezivanjem mora suprotstaviti idiotizaciji društva, koje se sprovodi. Takodje regulatorna tela moraju najoštrije sankcionisati neprimerene sadržaje, onako kako će to vlasnici televizija najbolje razumeti - zabranjivanjem prikazivanja i najdrastičnijim novčanim kažnjavanjem!

Gost

#3145

2015-09-01 07:10

Zbog degradirajuceg sadrzaja svih tih programa za jedan narod, zbog bluda i nemorala i svega onog sto se desava...to je tako odvratno...!!! Zar su to vrednosti kojima zelimo da ucimo mladje generacije...? To je dno dna...

Gost

#3146

2015-09-01 07:11

Zato što se od prvog trenutka gadim koncepta tih programa. Smatram neetičkim da se biraju ljudi sa margine društva spremni da urade sve za novac, da im se daju na potpis ugovori koji ih obavezuju da se svađaju, ljube, vole ili imaju sex sa bilo kim. Zato što podstiču agresivnost, mržnju, uče decu sa je sve u redu ako se dobro plati. Bolesno i vulgarno do krajnosti.

Gost

#3147

2015-09-01 07:11

Zato sto mi je muka kad vidim kako nas truju... Umesto emisija edukativnog karaktera oni prikazuju sljam i najgore vrednosti ljudskog bica! I kako da nam deca budu pametnija? Ili zabraniti emisije ili pogasiti te televizije!!!

Gost

#3148

2015-09-01 07:11

mislim da je ovo jedan od nacina da se skrene paznja javnosti na pogubnost prikazivanja ovakvih programa

Gost

#3149

2015-09-01 07:11

Dosta je bilo!

Gost

#3150

2015-09-01 07:11

Zgrožena sam ovakvim sadržajima i ljudima toliko primitivnim da podižu gledanost ovakvim emisijama. Majka sam četvoro dece i volela bi da imam opciju da biram izmedju četiri poucne obrazovano,dečije emisije a ne ovoga smeća što nam nameću.