SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

#5551

2015-09-01 21:48

Verujem da nasa zemlja ima jos uvek dobrih i vaspitanih ljudi i da nismo svi zaboravili na dobrotu, vaspitanje, ljubav....porodica je svetinja, pa nije na odmet da nas malo podsete, jer smo skloni zaboravljanju......Razvrat nikome nije doneo dobro.......pozzz

Gost

#5552

2015-09-01 21:49

Zato sto placam TV Pink SFR 27 mesecno a ne mogu da gledam ove gluposti kao i vracare, astrologe i td.
сељак са стилом

#5553

2015-09-01 21:50

Сви ти тако звани риалити-ји су удар на здрав разум. Толика количина неморала и то још уз благослов државе говори да смо дотакли дно.и из тог глиба треба што пре исчупати овај посрнули народ који по цео дан,а бога ми и ноћ нетремице гледа скупину морално посрнулих сподоба (курви и ђидија) од зла оца и још горе мајке, скупљених са коца и конопца. Е али по врх свега тога ови малопре споменути, после свега постају јако цењени и познати ликови омиљених нам медија. Па зар може бити горе? Може и јесте! Те креатуре преко ноћи постају узори наше деце, поготово женске. До када ћемо трпети менталну тортуру ТВ кућа са националном фреквенцијом???


Gost

#5554

2015-09-01 21:52

Kada je rec o programu sa ovakvom vrstom sadrzaja, misljenja sam da je bolje iskljuciti TV , jer ce to pametnije uticati na nas, nego i jednim delom nase svesti razmisljati o tome sta ove emisije mogu ponuditi.

Gost

#5555

2015-09-01 21:52

sto pre iskljuciti

Gost

#5556

2015-09-01 21:53

Сви ти тако звани риалити-ји су удар на здрав разум. Толика количина неморала и то још уз благослов државе говори да смо дотакли дно.и из тог глиба треба што пре исчупати овај посрнули народ који по цео дан,а бога ми и ноћ нетремице гледа скупину морално посрнулих сподоба (курви и ђидија) од зла оца и још горе мајке, скупљених са коца и конопца. Е али по врх свега тога ови малопре споменути, после свега постају јако цењени и познати ликови омиљених нам медија. Па зар може бити горе? Може и јесте! Те креатуре преко ноћи постају узори наше деце, поготово женске. До када ћемо трпети менталну тортуру ТВ кућа са националном фреквенцијом???

Gost

#5557

2015-09-01 21:53

Da ima jos neko pametan da vidi sve ovo i ukine ovu sramotu i zatupljivanje mozgova :)

Gost

#5558

2015-09-01 21:55

Zato sto se godinama srozavamo u svakom smislu. Ako nas je pokorio svedski poredak i primamo naredjenja sta i kako trebamo da radimo u ekonomiji i na politickim i strateskim podrucjima onda ne moramo da radimo to u kulturi,obrazovanju i slicno. Opet ako vam je ministar spoljinih polova covek iz price "koferce" i onaj koji obezbedjuje nanogvice krimi-kalasturama onda i ovo nije za cudjenje ali je ipak sve to dno-dna, a mladi ne razumeju da li to tako treba ili ne!

Gost

#5559

2015-09-01 21:55

Protiv pomenutih programa sam 100%, iz razloga sto imam dijete u kuci, i kada normalan covjek sjede sa porodicom pred ekran u namjeri da odmori ili sta vec, nailazi na takav kanal dolazi u situaciju da se stidi pred ostatkom ukucana, zbog tamo nekih SPODOBA od silikona i td.Uveliko nas stizu uticaji digitalnih medija ,tv , izadjete na ulicu a ono djeca od citavih 13-14 godina kao da su izasli iz javne kuce, mindjuse u nosu , obrve nacrtane kao da se sminkaju tonerima, itd.Prije dva dana izasli smo popodne na kafu u obliznji kafic,dolazi zena i dvoje djece, djecak nekih 8-9 godina i cerka 14-15 vise nema sigurno, i mozda nebi ni vidjela da nisu sjeli preko puta , na nosu pirsing, odvratno, odvratno, i onda se zapitam jeli ta gospodja majka normalna.Jednostavan odgovor zivimo u vremenu razvrata i bluda, ako si normalan nisi CUL.STOP FARMI,PAROVI I OSTALI

Anonymous

#5560

2015-09-01 21:55

Ovakve emisije treba ukinuti,najgori talog svega sto se moze videti na tv-u,sve neke zvezde i zvezdice,pocev od onih koji hoce da budu poznati preko noci i do poznatijih licnosti koji nemaju vajde od onoga sto su nekada radili,i novinske agencije obavestavaju narod sve detaljno sta se desavalo u pomenutim rijaliti programima.I kako roditelji da vaspitaju decu,kad posle svega toga dete upali tv i vidi sve to sto ne treba i uzori mu budu ljudi koji nista nisu postigli u zivotu ili su ga uzalud potracili.

Gost

#5561

2015-09-01 21:55

Potpisala sam peticiju jer mislim da treba narodu emitovati programe naucno-obrazovnog karaktera,a ne ovakav kic.
Ja bih uvela ekstra porez na sund i kic,tako da gledaoci zeljni rijaliti programa plate za to.,jer svako ima pravo na svoj izbor.Ovakve vrste programa djeluju negativno na mlade i na njihovu percepciju o realnom svijetu u kojem živimo.Gubi se svaki smisao i vrijednost porodice,nista vise nije sveto,nema ni stida ni srama.Pitam se samo kakvi su ti urednici tih rijaliti programa,da li oni imaju djecu, porodicu.?ili se sve vrti oko novca.Da li ce biti ponosni na svoj rad posle par godina,ili je to samo izlet radi jeftine zabave sirokih narodnih masa.

Gost

#5562

2015-09-01 21:56

Zato sto sam vernik i dok je pobedjivao kvalitet moralne i skromne osobe mozda je i imalo neku svrhu i lekciju kakav treba biti. Sada sam uplasena nemoralom i nakaradnoscu koja opstaje. Sta ce onda biti sa nasom decom?
Kризер

#5563

2015-09-01 21:57

Због директних удара на преостале количине здравог разума у Србији од стране горе наведених скарадних програма.


Gost

#5564

2015-09-01 21:58

Vratitr reklame "Nije tesko biti fin" i seriju za decu "Branko kockica" kao i normalne crtace a ne ove nakaze. MI imamo vrhunske stare sinhronizacije!

Gost

#5565

2015-09-01 21:58

Dosta vise sa zaglupljivanjem naroda

Gost

#5566

2015-09-01 21:59

Mrzim kič i šund. Gnušam se odrona ljudskih mozgova...

Gost

#5567

2015-09-01 22:01

Zato što smatram da je svaki rijaliti šou u Srbiji bruka i sramota za našu zemlju.

Gost

#5568

2015-09-01 22:02

Molim boga da uspe i da već jednom normalan narod pobedi morone.

Gost

#5569

2015-09-01 22:03

Pise ovde na sajtu "Molimo komentarišite ovu peticiju". Da li su zaista potrebni komentari? Nasao se neko pametan da nam svima otvori oci. Mislim, sta reci... Svaka cast! :)

Gost

#5570

2015-09-01 22:03

Treba li razlog ako samo minut ostaneš na tim kanalima!?

Gost

#5571

2015-09-01 22:04

Zar to treba da bude uzor mladima. Sponzoruse, starlete ( prostitutke ) nabildovani,celavi,nepismeni i lica sumnjive proslosti. Koliko je njih zavrsilo osnovnu skolu ??? Kakav im je CV , koliko radnog staza imaju??? Pod hitno zabraniti te sund emisije i revidirati nacionalne TV. Ratovi nas unakazili i unazadili,izgubljena generacija a ove takozvane poucne TV dokusurice sledecu generaciju. Ovo je dno -dna, dalje nema kud.

Gost

#5572

2015-09-01 22:04

RRA da se oglasi, za sta ih placamo? I ukinuti pink jer ne placa porez.

 


Gost

#5573

2015-09-01 22:05

Bravo za peticiju...Da se vec jednom prestane sa debilizacijom nacije i velicanjem bluda i nemorala ...

Gost

#5574

2015-09-01 22:05

Svaka cast!

Gost

#5575

2015-09-01 22:05

Zato sto sam protiv rijaliti programa jer vredjaju inteligenciju...