SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

#7001

2015-09-02 11:08

farme,parovi, maldivi , VB, projekti Marinkoviceve, Kiseve, Stanokovica, Mitrovica, Popovica i slicni okupljaju nosioce negativnih ponasanja, nekulture i negacije svega civilizacijskog od rada, obrazovanja, postovanja, lijepog ponasanja...Dajte obrazovanim mladim cestitim ljudima mogucnosti da nove generacije nauce pravim vrijednostima . Mi imamo i u sadasnjoj omladini fantasticne kapacitete znanja, umjesnosti i snage pa ce oni svojom djelatnoscu onemoguciti da Evropa nase prostore smatra leglom prostitucije, razbojnistva, korumpiranosti, narkomanije, alkoholizma, razbojnistva i nedisciplina svih vrsta

Gost

#7002

2015-09-02 11:08

Znam da u rialitima izvlače najgore u ljudima, ali ovakvo dno je prosto nepodnošljivi.

Gost

#7003

2015-09-02 11:08

Preteraste ga bre više BRAĆO SLATKA!
Ustani Srbijo, ustani Crna Goro i ostatku Sveta... Ništa nam nisu potrebni takvi programi koji ništa lepo ne nude ni nama a, što je najtužnije i najopasnije, ni našoj deci. ...a uvlače se pod kožu, poput nekakve droge i teraju te da ih gledaš, da imaš "favorita", da se zbog njega svađaš sa sopstvenom ženom, ubeđujući je koliko je tvoj "favorit" bolji od njenog! ...i da kažeš ženi da si baš neprijatno i duboko iznenađen njenim izborom "favorita" jer si, do juče (čitaj do početka konkretnog realitija), bio ubeđen da si, pored toga što si oženio najlepšu ženu na svetu, oženio najpametniju ženu na svetu!! ...a tek žena kada se raspomami braneći svoj izbor! ...pa ti sva pijanstva i sve nekakve gluposti koje si pravio u životu, još od davnina, čak i pre njenog rođenja, nabije na nos...
Nema više večernjih šetnji, poseta prijateljima i rođacima, osim ako se i tamo ne prate isti programi, pa hajde malo da proširimo krug "neznalica i naivnih" koji ne umeju da otkriju pravog favorita...
I samo da znaš, narode normalni i poštenih nazora! Ovi naši realitiji su "male bebe" u odnosu na neke druge u svetu. Da vidite samo šta rade naša braća Rusi?! Pa oni se rokaju, tuku se krvnički, ne gledaju da li je u pitanju, žena ili muškarac... Udarci su, baš ono, realni i, pretpostavka, veoma bolni! U ovo se možete uveriti na Guglu!
...i tako ljudi! Udružimo se i ne dajmo ovim našim rijalitijima da se u potpunosti razviju! Dosta su nam "zadovoljstava" pružili! Sve, ama baš sve vrste vređanja ličnosti koje na svetu mogu da postoje, pljuvanje, psovanje na milion načina, čupanje za kosu, šamaranje, seks (hetero za sada), seksualno samozadovoljavanje, opijanje do obeznanjivanja i šta sve ne... Kada pomislim šta možemo da očekujemo od realitija kada se još "malo usavrše"... Brrrrrrrrr, ježim se i što da ne dam sebi tu slobodu da mi srce iskreno strepi za budućnost čitavog čovečanstva!
Zato ne budimo pasivni! Ova peticija i naši potpisi neka budu početak borbe protiv neukusa, nemorala, vulgarnosti, nasilništva, latentne prostitucije i svega ostalog što su temelji ovakvih emisija! Ne gledajmo ih više i utičimo na druge oko sebe da pogledaju druge sadržaje koje nam naši TV prijemnici nude! ...a ima i lepih sadržaja!
...pa da se dogovaramo o daljim koracima, ako ova peticija ne urodi plodom!
...jer preteraste ga bre više BRAĆO SLATKA!

Gost

#7004

2015-09-02 11:08

Treba prekinuti ovu bolest i izopacenost na tv-u, bolje da to ostane van domasaja drugih ljudi...

Gost

#7005

2015-09-02 11:08

Ja se iskreno nadam da ce sve ovo imati nekog uticaja na javnost i da cemo uspeti da zaustavimo propagiranje bluda i nemorala.

Gost

#7006

2015-09-02 11:08

Zato sto mislim da treba zabraniti njihovo javno prikazivanje,jednostavno ne dozvoliti te glupost.

Gost

#7007

2015-09-02 11:09

Zato što su navedeni programi i emisije daleko od kulture i sračunati na ubijanje zdravog razuma.

Gost

#7008

2015-09-02 11:09

Zato sto se slazem da treba ukinuti i zabraniti emitovanje svih vrsta rijaliti emisija!!!

Gost

#7009

2015-09-02 11:10

Potpisala sam iz razloga jel mi se gadi da gledam osobe kako psuju biju se i rade bludne radnje.Ovo je postalo van svake pameti vise.

Gost

#7010

2015-09-02 11:10

Toliko vulgarnosti, nemorala, prostih ljudi na jednom mestu i to još na TV, zašto država ne reaguje?

Gost

#7011

2015-09-02 11:10

Medicinski kreteni.Potrebna im je pomoc ozbiljnih strucnjaka.

Gost

#7012 Re: Re:

2015-09-02 11:10

#2054: Kiki - Re:  

 bravo! Bravo!!!! Ovaj sadrzaj jeste dno dna i treba ga ukinuti, ali komentari tipa "truju nam decu" su mi neshvatljivi! Ko moze da natera tvoje dete da gleda tako nesto, ako ti zabranis? U mojoj kuci se gledaju "kralj lavova" i "aladin" i "robin hud"... kakvi reality programi?? Ako dete i jeste uzelo za idole one idiote, to je zato sto su mama i tata malo bacili pogled, cisto da vide o cemu to svi pricaju, zar ne?


Gost

#7013

2015-09-02 11:10

Sve bi bilo dobro da nije one kravetine Zorice Markovic ...

Gost

#7014

2015-09-02 11:11

Mislim da je stvarno krajnje vreme da se ukinu ti rijaliti programi, koji stvarno emituju sve moguće grozote i deluju destruktivno na ceo TV auditorijum, a posebno na mlađe naraštaje.

Gost

#7015

2015-09-02 11:11

Kultura a ne glupost!

Ministre, oglasi se!


Gost

#7016

2015-09-02 11:11

Ovaj gest potpisivanja peticije je jedan pokusaj da se spreci degeneracija mladih. Da se onemoguci zatupljivanje omladine preko televizije, ali takodje i odraslih. Ocito je da smo na veoma niskom nivou, s'obzirom koliko ljudi gledaju takve gluposti. Takodje nase KUPLJENE i PODPLACENE televizije imaju za cilj degradiranje svakog morala etike i ljudskosti u ljudima, posebno nasem narodu, sto je pocelo jos od bombardovanja nase prelepe zemlje. Nadam se da cemo uspeti bar ovim da suzbijemo jedan deo napada na nasu zemlju.

Gost

#7017

2015-09-02 11:11

Krajnje je vreme da se probudi svaki pošteni,učmali, u letargiju utonuli čovek i da svoj doprinos u borbi za prave vrednosti i popravljanje ambijenta u kom živimo. Ne možemo svi biti dezerteri i ostaviti sve za sobom pa reći da nam nema spasa.

Gost

#7018

2015-09-02 11:11

Iz tog razloga jer imam dvoje male dece,tek treba da se vaspitavaju koliko od porodice tako i od medija na neki nacin a to uz farmu ili parove nece sigurno

Gost

#7019

2015-09-02 11:11

Posrnuli smo mnogo poslednjih godina, kao zemlja, kao narod, kao ljudi. Zbog toga, ali i onih koji, na zalost, ne znaju za drugo i drugacije, zaustavite taj polusvet u propagiranju njhoviih "vrednosti, manira, kulture, kriterijuma". Novac predviđen za nagrade upotrebite za njihovo lečenje, da im ne uzimamo obećano, a pomognemo da na pravi način utroše, a nama u predvidjenim terminima pustite lepe filmske zapise najlepših predela sveta i muziku koja oplemenjuje.

Gost

#7020

2015-09-02 11:11

Jer promovisu totalno suprotno od onoga sto su nas nasi roditelji icili i sto mi ucimo svoju decu!!!! Propagiranje bluda i nemorala i protiv prijateljstva !!!

Gost

#7021

2015-09-02 11:12

Zato sto imam decu!!!!!

Gost

#7022

2015-09-02 11:12

Ovom peticijom spasavamo moralne vrednosti i ugled nase dece i zemlje Srbije!!!

Gost

#7023

2015-09-02 11:12

Javno promovisanje nemorala, gluposti i prostastva!

Gost

#7024

2015-09-02 11:12

Vratite deci Belamia , Kustoa ..i ostalu ekupu !

Gost

#7025

2015-09-02 11:12

zar je potrebno objašnjavti da bi mladi u srbiji trebalo da dobiju novi neven, novi poletarac, nove fazone i fore, a ne samo pet minuta dečjeg dnevnika i ponešto dobro, al na drugom kanalu rts-a, poput igranog programa o znamenitim srbima, koji se ne može baš gledati masovno, jer mu nije dato važnije vreme prikazivanja i na prvom kanalu... i tako, selo gori... a i vi bi osim dobre namere, nešto dućarite. kakve su vam ovo pare, tamo levo? e kukala nam majka... pozdrav, nikola bokan