BOJKOT BANKE INTESA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji BOJKOT BANKE INTESA


Gost

#1

2011-09-14 10:42

bruka, pljacka i sramota....

Gost

#2

2011-09-14 19:02

Progovori Srbijo! Potpisi se.

Gost

#3

2011-09-14 19:06

Intesa je odavno poznata po bahatosti i cerupanju svojih klijenata. Samo ne znam sto cutimo i trpimo.

Gost

#4

2011-09-14 22:14

Tacno to i meni rada Intesa samo ja nisam bio dovoljno uporan da ih nateram da priznaju sta rade.
Evo danas su mi obustavljeni oglasi na Fejsu, a oni rezervisali ta sredstva jos pre neki dan. Pola sata su mi ubedjivali kako Fejs moze da povuce to kada hoce, ali eto nece. Zamislite te nebuloze!
Ja sam na kraju uplatio na karticu neki iznos koji je mogao da pokrije taj dug i rucno platio Fejsu. I naravno da je prihvatio placanje i pustio mi oglase.
Znaci, meni je Intesa blokirala odredjeni iznos, a ja sam taj isti iznos morao da platim iz aktivnih sredstava.
Pa pljacka! I odoh sutra da vidim kakvi su uslovi u Rajfajzen i Komercijalnoj pa cu tamo da otvorim karticu. Ne ocekujem nesto narocito bolje, ali gore od Intese nema.

Gost

#5 Ivana

2011-09-15 01:39

Ne znam sta da ti kažem za Rajfajzen ali od njih očekujem još gore. Ja pre neki dan sređivala vozacku i imala 3 uplatnice sa razičitim iznosima ali ukupno oko 1500 dinara. Kontam hajde u Banku bliže mi nego da se maltretiram u pošti i čekam redove, kao manje više slicno uzimaju proviziju kad ono... Kaže meni ljubazan portir : "samo da znate da mi uzimamo proviziju od svake uplatnice po 100 din." Ja reko. " meni jedna uplatnica glasi na 35 dinara a vi ćete mi uzeti 100 dinara za proviziju"? On sa sve onim lepim i umiljatim smeškom : " Pa da Rajfajzen banka uzima toliko" I ja sam se ljubazno nasmejala, zahvalila i izasla vani. hej ja uplacujem 35 dinara a njima treba da dam 100 dinara provizije. Znaci za uplatu od 1500 dinara ja njima za tu uslugu dam 300 dinara, ma daaaaj.... Lopovluk cist!!!!!!!!
Branislava

#6 SVE su iste, ZELENAŠI!!!

2011-09-17 01:01

Na žalost, SVE su iste! Imala sam veoma neprijatna iskustva sa Raifajznom, Sosiejteom, Prokreditbankom, a o Komercijalnoj i da ne pričam....go lopov do lopova....Dinkić je ukinuo domaće lopove oličene u Beobanci, a uvalio nam belosvetske lopine!!!

Gost

#7 dragan

2011-09-20 17:18

Skroz si u pravu Branislava - sve go lopov. Ja imam otvorene racune sto za firmu sto licne u nekoliko banaka. Samo kada sam video sta rade, na njima nema para i u banci drzim samo koliko moram.
Sa Marfin bankom imam najbolje iskustvo, makar su predusretljivi i ljubazni.
Ali i po mom iskustvu gore od Intese nema.
Samo tako nam i treba, ono zavise od nas, ne mi od njih, a ponasamo se kao da je obrnuto.
kamatica

#8 Re: dragan

2011-09-30 02:37

#7: - dragan 

 Pa pogledaj samo koliko potpisnika ove, a drugih peticija ima. Dobro, mlad je sajt, ali opet...  Tolika nezainteresovanost za zivotne teme je potpuno van pameti.

kreditic

#9

2011-09-30 02:41

Ma banke su dobre kakvi smo mi. Umesto da se organizujemo preko interneta i SMS a da ih srusimo za dan, mi cutimo. Kad procitam po forumima " ja nisam u toj banci" sve mi je jasno. A ne znaju da ce sutra snaci to isto i jos gore.
deda

#10 Lopovluk

2011-10-04 11:23

Zast se cudite. Jedini nacin je da odredjete neki dan i blokirate prilaze toj banki s time spreciti njenu radnju
Sladjana

#11 Katastrofa

2011-12-26 09:00

Ovo je uzasno,a i odaje glupost zaposljenog personala(naravno preko veze). Ja sam sa Intesom nedavno imala lose iskustvo,u vezi Visa kartice,sa koje su mi skinuli 0,50 € a da sluzbenica dok nije kontaktirala nadlezne nije znala da mi objasni razlog,a u stvari automat mi je pojeo karticu,i kada sam je podigla na salteru,niko nije nasao za shodno da me obavesti da se ta usluga naplacuje 0,50 €.
Druga stvar i sa dinarskim karticama,za koje treba imati 100 din za odrzavanje,vecíto nesto petljaju,ja redovno isplaniram tih 100 din da ih ostavim,ali nikako da skontam kako skidaju ovih 100 din,nekada imam utisak da je duplo.

Gost

#12 Re:

2012-03-04 06:58

#1: -  

 

daysleeper

#13 Re: Ivana

2013-04-24 21:28

#5: - Ivana

Ivana, tacno je da uzimaju 100 din. Imam racun u Raiffeisen banci i podrzavam to. Odvikli su time ljude da placaju racune kod njih. Ebanking je besplatan za njihove klijente i mislim da je sjajno sto sad sve moze da se zavrsi na salteru za 5 min, a ne kao u BI gde se ceka po 30-40 min za salterskog sluzbenika zbog gomile ljudi sa gomilom racuna. I za 1500 din bi ti uzeli 100. Provizija raste tek za mnogo vece iznose.

daysleeper

#14 Re: Re: dragan

2013-04-24 21:30

#8: kamatica - Re: dragan

Nemam sta da potpisujem. Nemam racun u Intesi i to mi je najomrazenija banka, dobro uz Alpha, Pireus i EFG... Prosto, necu koristiti njihove usluge potpisala se, ne potpisala se...

Bojan

#15 Re: Katastrofa

2013-04-25 06:35

#11: Sladjana - Katastrofa

Ne nekada, uvek skidaju duplo... Niko ne zna iz kog razloga, niti iko moze da objasni u BI.

Nikola

#16 Legalnost?

2013-04-25 14:40

Nije baš legalno karticom za Internet za fizička lica plaćati oglase za pravna lica... predlažem da se javite nekoj agenciji, ako vas za ovo napipaju mogu da vas jure (poreska, ne bank,a banku baš briga).
Jezza

#17 U breee

2013-04-25 14:43

Ovo je bre dve godine staro, ko podeli ovo na face opet, ja rekoh nesto novo?

Gost

#18

2013-04-25 20:06

odavno ynam da je banka inteza najgora banka pa sam sa njima sve raskinuo

Gost

#19

2013-07-25 04:34

Njaveći troškovi održavanja tekućih računa,naplaćuju preveliku kamatu za svako zakašnjenje,kada su mi ukinuli dozvoljeni minus bez predhodnog upozorenja dva meseca su jednostavo uzeli celu penziju ni za hleb nisu ostavili,teško se sa njima razgovara,naplaćuju svaku sitnicu pa čak i izveštaj itd.
Goblin

#20 mare

2013-09-17 16:17

Shta reci,uplata bila npr.danas,a intesa banka prijavljuje sutra kred.birou..nisu ni javili..da postoji dugovanje...chekali su da prodje tri meseca..pa trek onda su obavestili...chekali uplatu...I sutra..pljas prijava kred.birou..zbog koga ne mogu da podizem kredit tri godine....5 godina su mi drali kozu...I chim Sam otishao...pokidali me struchno...Kad vidim reklamu...najezim se...Intermeco...uhhhhhh...
Bik

#21 Provizija

2014-07-21 09:52

Povecali su proviziju na 100 din, za sve uplatnice.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-22 01:02


Kristina

#23

2016-11-14 23:37

Zdravo svima,

vidim da je ovo osta stari post, ali imam i ja nešto da podelim...

već 2 god koristim devizni tekući račun u Intesi, podižem novac sa bankomata i vršim online kupovine preko VISE. Do prošlog meseca sam na mejl dobijala izveštaje banke o potrošnji sa kartice i podizanju efektive, međutim, od prošlog meseca, stiže mejl, morate ove izveštaje videti u poslovnici. Ne budem ja lenja, kad imam šta i da vidim. Svako malo, kad god ja podignem novac sa kartice, oni rezervišu sredstva, i ja da podignem preostalu sumu ali ŠIPAK -- rezervisana sredstva... ne znam šta mošemo da ušinimo povodom ovoga. Da li ima ovde nekih pravnika, koji mogu da nam pomognu, da li je našim ugovorom njima dozvoljeno ovo da rade..?