Peticija za dolazak low cost avio-kompanija u Nis (ZAVRSENA)


Gost

#201

2013-11-09 13:43

To bi bilo odlično rešenje za jug Srbije, kamo te sreće.Ne bih morala iz Grčke da letim za Beograd pa da se vracam autobusom u Niš kada dolazim u Srbiju. Bruka je da niški aerodrom zvrji prazan a Beograd prikuplja sve pare od poreza u svoj budžet.Ovo bi značilo mnogo za grad Niš, kao i poboljšanje budžeta grada Niša.


Gost

#202

2013-11-09 14:13

eh kamo srece da dodje lou kost avio kompanije i da idu direkt za frankfurt isao bih bar nekoliko puta do frankfurta jer mi deca tamo u mainzu oba sina da ih obidjem a ako ne kosta bas veliki novac onda bih bio radovni putnik za frankfurt bila bi to velika sreca za mene i za aerodrom nis ako uspete da dovedete neku jeftinu kompaniju probao sam jedno dva puta od sest ujutru do jedan i ceteresi pet minuta to su vise od sest sati cekanje u golubovcima gde je podgoricki aerodrom posto sam bolestan covek treba da pijem tri litra vodu a tamo costa dva evra pola litra rosa dva evra !

Gost

#203

2013-11-09 17:02

Biću iskrena: iz Niša sam, studiram u Parizu već treću godinu i najviše sam volela da letim iz Niša Montenegro Airlinesom preko Podgorice jer je bilo povoljno i neverovatno praktično: neuporedivo je teže doći do Beograda i Aerodroma Nikola Tesla autobusom nego stići avionom iz Srbije u Francusku. Pritom poznajem još mnogo ljudi koji imaju isto mišljenje.

Gost

#204

2013-11-09 17:42

POTEZ I"PO!!

Gost

#205

2013-11-09 20:11

Da i nama bude blize...
БГ

#206 БГ

2013-11-09 20:36

Мислим да људи праве грешку што се тиче Београда, а много њих нема појма да аеродром Ниш добија донације од аеродрома Београд и опрему такође. Препоручујем да прво почистите смеће које седи у скупштини града и кренуће боље. Поздрав за Ниш из Београда јер вас београђани подржавају што се може видети и из петиције јер има доста потписника из Београда. Немојте да дозволите да нас политика свађа, ми смо један народ једна земља а ако Бог да, два одлична аеродрома!
Low cost airlines fly from Nis Airport.

#207 Re: БГ

2013-11-09 20:42

#206: БГ - БГ

Aerodrom Beograd ove godine nije vrsio nikakve uplate na racun aerodroma Nis, kriza.
Aerodrom Beograd je pre neki dan donirao 3 jurisna vozila za potrebe vatrogasno-spasilacke sluzbe.
Istine radi.

Low cost airlines fly from Nis Airport.

#208 Re: БГ

2013-11-09 20:44

#206: БГ - БГ

Nisam primetio da se kritikuje Aerodrom Beograd, jedino ako nije stavljen u kontekstu lose politike drzave prema 2. medjunarodnom aerodromu u zemlji.
Srbija ima 2 aerodroma, treba ih podjenako koristiti,i prvenstveno modernizovati.
Treba postovati planove razvoja aerodromske infrastrukture.
Pomoc drzave mora biti jos veca i konkretnija.


Gost

#209

2013-11-10 19:27

Svakako da trebamo iskoristiti položaj aerodroma i grada, za opstanak i dalji razvoj i aerodroma i regiona.

Gost

#210

2013-11-10 22:55

Ovo je najbolja akcija koja je pokrenuta u poslednjih nekoliko godina na teritoriji Nisa, jer je vise postalo besmisleno da ljudi koji hoce i imaju mogucnosti da putuju MORAJU da idu preko Beograda.Svakom se smucilo da vise vremena provede u putu Nis-Beograd nego do zeljene destinacije,a da ne pricamo o troskovima koji vam uvecaju cenu putovanja i do 100 eura ako se odlucite da do aerodroma idete kolima!
Low cost airlines fly from Nis Airport.

#211 Re:

2013-11-10 23:08

#210: -

Procitajte najnovije saopstenje,
Jedan interesantan tekst....
Hvala Vam na podrsci !


Gost

#212

2013-11-11 08:14

I u Nisu postoje poslovni ljudi koji puno vremena provode van zemlje. Konekcija sa nekim aerodromom u Evropi kao sto je Bec ili Minhen (odakle postoji puno veza dalje) mogla bi puno da pojednostavi zivot ovih ljudi. Nis bi u tom slucaju postala i turisticka destinacija koja ima puno istorijskih i prorpdnih lepota koje nisu dovoljno poznate.

Gost

#213

2013-11-11 12:59

Super ideja za ceo jug Srbije, od Düsseldorfa za Nis preko Beograda letim 29 sati sto znaci da u Beogradu moram da prenocim, smesno kad se uzme uvid da sam u to vreme do Australije i pola puta u povratku!Pre cu leteti preko Sofije koja je i tako bliza Nisu nego da kljukam nesposobne Beogradjane. Srbija sama unistava i ovo malo infrastrukture!

Gost

#214

2013-11-11 13:21

Krajne je vreme da i juzna pruga progledai dobijena vaznosti i da mi koji zivimo u inostranstvu konacno direkno a ne preko Beograda letimo za Nis!!!!
56

#215 Re:

2013-11-11 19:14

#213: -

Vređaš me jer sam iz Beograda a potpisao sam peticiju, nisu beograđani krivi, već političari,kako iz Niša tako i iz Beograda!
Inače Beograd je pun nišlija pa jel treba sada da ih teram iz Beograda? NE!


Gost

#216

2013-11-11 21:05

Drago mi je da postoji peticija. Low cost letovi iz Nisa odlicna je ideja, i nadam se da brzo biti i realizovana.

Gost

#217

2013-11-11 21:31

Unapred se radujem da letim direktno do svog rodnog grada!!!!Nislije, podrzite peticiju zbog vas i nas ;))))!!!!
Low cost airlines fly from Nis Airport.

#218 Re:

2013-11-11 21:40

#217: -

Ne samo Nislije, vec i DIJASPORA !
HVALA NA POTPISU !


Gost

#219

2013-11-12 21:01

Dolazak bilo koje avio kompanije bi uštedeo maltretiranje putnika sa juga Srbije, ne samo kada su tkz."pekarski"letovi iz Beograda u pitanju, već bi u svakom pogledu olakšao odlazak u inostranstvo i otvorio prozor u svet južnjacima

Gost

#220

2013-11-13 08:25

Bilo bi super uvesti direktnu-usputnu liniju Rotterdam-Nis-Rotterdma ili sa kratkim presedanjem. Jedanput sam od Amsterdama, preko Ciriha leteo za Nis sa malim presedanjem, dve aviokompanije i organizacijom u sopstvenom aranzmanu sa svim rizikom i povecanom cenom. Ali bilo je to pravo. Bilo bi super jednim avionom direktno ili sa kratkim usputnim sletanjem kao na primer Jatova linija od Amstrdma preko Brisela za Beograd. Leteo bih sigurno nekolko puta godisnje a sada sto je pre moguce.

Gost

#221

2013-11-13 09:40

Nadam se da ce moj rodni grad biti povezan sa evropom,zasluzuje.....

Gost

#222

2013-11-13 11:34

Olaksalo bi svima :( sada putujemo duže autobusom beograd-niš nego što letimo iz bilo kog evropskog grada, gubljenje vremena.

Gost

#223

2013-11-13 12:23

Hvala bogu pa se neko setio i toga. Svaka cast!

Gost

#224

2013-11-13 13:11

Bilo bi super kad bi imali polaske iz Nisa ka Svedskoj i obrnuto!!!

Gost

#225

2013-11-13 13:26

Dobro bi bilo da sta pre se uvedu vise avionske linije iz Aerodroma iz Nisa, jer je period kada dolaze praznike, nova godina, bozic i puno nasi ljudi koi su u stranstvo vracaju se kuci, a u isto vreme i ljudi iz ovih prostora idu u inostranstvo za docek nove godine.
Druga stvar je sta i nas ljudi koi nismo iz Srbije, primer ja sam iz Skopje, odgovara da Nis ima neke linije sta nas aerodrom nema, pa lakse mi da dodjem do Nis nego do Beograd.
Iskreno se nadam da sta pre ce da se otvore nove dobre linije iz Nisa, kako sta su: Frankfurt, Minhen, Cirih, Pariz, Moskva, Madrid gradovi preko koi moze da se stigne do ostale dobre konekcije.