Hitno uhapstiti Dinkića i vratiti opljačkan novac građana Srbije!


Gost

#1

2013-12-10 07:48

Mi dole potpisanji zahtevamo od političara u Vladi naše države da pod hitno pokrenu javnu istragu o tome gde su naš novac i imovina nestali raspadom Jugoslavije i kasnije prilikom svrgavanja Miloševića. Želimo da se hitno utvrdi šta je sa imovinom Srbije u "Zagrebačkoj banci" i da se odgovorni procesuiiraju. Želimo da se hitno utvrdi i šta je sa imovinom ugašenih srpskih banaka, i naravno šta je sa parama sa Kipra.

Zbog pljačkaških privatizacija, liberalizacija, eksproprijacija, gmo lobiranja, "šaniranja" i svega gore navedenog zahtevamo da uhapsite Mlađana Dinkića i držite ga uhapšenim sve dok ne progovori.

Gost

#2

2013-12-10 08:01

....Zbog cega PODIJELI I KOMENTIRAJ...a ne PODELI I KOMENTARISI na FB?

Gost

#3

2013-12-10 09:10

osiromasiti milione gradjana,a zatim zgrabiti milione eura,interesantno

Gost

#4

2013-12-10 09:16

Žao mi je, nemam para za donaciju jer su me državni lopovi osiromašili.

Gost

#5

2013-12-10 09:32

Хвала Богу већ једном:
чика Срба

#6 #2

2013-12-10 09:34

#2: -

А шта ти смета? Као, ниси разумео?


Gost

#7

2013-12-10 09:45

Ali ipak je on savetnik prvog potpredsednika.....to mu je umesto one pidzame.....Dzabe su šili.....

Gost

#8

2013-12-10 09:59

Ja sam 2,5 godine vozio linijski Temerin-Novi Sad imo sam firmu i placo sam porez. Posto nisam placo reket policiji u Temerinu prvo su poceli da me zaustavljaju cim me vide i onda te zadrzavaju i po pola sata bez ikakve potrebe posle su poceli i da mi prete pa su me pratili snimali i slikali onda su mi uzeli i vozacku. Za te 2,5 godine koliko sam radio linijski radili su i nelegalni taksisti koji nisu placali porez a branili su legalnim taksistima koji placaju porez da rade neke su tukli nekima su lupali auta itd. Bilo je neki grupa koje su hteli da dodju da rade linijski a ustvari im je to bila maska za dilovanje droge.Tu je tek bilo svega i svacega trazili su ineke mafijase da ih stite za pare itd itd.Tu sam ja izvuko najdeblji kraj jer su me prebila dvojica ti h sto su hteli da dodju na liniju (valjda zbog droge) taj jedan sto me je tuko zivi blizu mene i za njega se prica da diluje drogu. I tako njih dvojica nijedan nije ispod sto kila pretuku mene koji imam 60 kg a namladji sam bio na liniji ni kriv ni duzan. Policija inspekcija i sve druge nadlezne sluzbe znaju za sve ovo i nista ne preduzimaju je su i svi oni umesani u ovo. Meni je policija u Temerinu uzela dozvolu zato sto sam vozio pod zabranom a zabranu sam dobio zato sto sam se okreno polukruzno i pritom preso preko pune linije nocu oko 2 sata u centru Temerina. Dok sam se okreto na drumu nije bilo nikoga i nisam ugrozijo nikoga i niciju imovinu. Preko te iste pune linije svaki dan se okrecu i prelaze svi od policije preko linijskih taksista do obicnih ljudi i nikad nikome policija nije pisala kaznu zbog toga. Ja to znam jer sam 2,5 godine stajao tu na tom mestu dok sam ceko putnike. Znaci zakon vazi samo za mene kad treba lopovska temerinska policija da se obracuna samnom. Gde je ta ista policija kad treba da se kazne oni koji direktno ugrozavaju bezbednost na drumu. Neki linijski taksisti imali su i po nekoliko udesa slupali po nekoliko auta itd itd i svi oni imaju vozacke i dan danas rade.
Neke moje "kolege" se hvale kako su vozili 140 po snegu,kako su vozili po 8 ljudi u autu (neki su bili i u gepeku), kako su vozili sa odvrnutim srafovima na tockovima itd itd. Na liniji Temerin-Novi Sad vecina taksista su posteni ljudi koji posteno rade svoj poso neki placaju i poreze ali ima njih nekoliko koji nemaju firmu neplacaju poreze voze ko manijaci glume mafiju odredjuju ko ce da radi a ko nece prebijaju nove taksiste koji dodju da rade nekima su lupali i auta i sipali u rezervar razne stvari da bi im unistili motor pratili su te nove taksiste i nocu im odlazili kuci i kozna sta su sve radili. Takvi "taksisti" voze i dan danas a da policija i sudovi nista ne preduzimaju protiv njih bitno je da su mene sklonili da im nesmetam. Takvi taksisti voze svaki dan vec nekoliko godina a da ih policija uopste nezaustavlja dok su mene i jos neke taskiste zaustavljali cim nas vide izadrzavali nas i vise od pola sat. Ja sam nocu radio na poziv a posle podne na liniji. Petkom i subotom kad imamo najvise posla policija nas zaustavi i maltretira i zadrzava i mi nemozemo da radimo dok neke druge taksiste uopste nezaustavlja. Dok tatini sinovi a bogami i cerke divljaju po Temerinu policija zaustavlja mene koji normalno vozim i sprecava me da radim svoj poso. Kad je lopovska policija ovoliko zalegla da mene koji sam niko i nista skloni sa puta i unisti me u svakom smislu mogu misliti sta sve rade protiv nekih drugih ljudi koji su neko i nesto i imaju neki razvijen biznis. Najvise puta me je zaustavio policajac Milan Jokic koji vec godinama radi na siriskoj raskrsnici i jos nekim drugim mestima gde uzima mito najvise od kamiondzija. U Temerinu a i sire svi znaju sta radi Milan Jokic, Ivan Ember i razni drugi korumpirani policajci ali niko nista ne preduzima da se obracuna sa njima.
Ja kad sam otvaro taxi firmu u opstini Temerin 2010 god. doso sam u opstinu i pito sta treba da bi vozio linijski taxi. Onda sam imo 19 god i nisam zano u sta ulazim. Niko u opstini mi nije reko da je to nelegalno samo sta treba da uradim da bi otvorio firmu. Bitno je da se njima placa porez. Ja sam bio pausalac i mesecno sam placo porez oko 13000 prve god. posle oko 14000 din. Covek kod koga sam bio da otvorim firmu zove se Zivko Andric (za prezime nisam siguran ali mislim da je tacno). On u svojstu inspekcije valjda je i kontroliso linijske taksiste da li imaju otvorenu firmu i uredne papire na autobuskoj stanici u centru Temerina. Na toj istoj stanici policija nam je pisala kaznu od 5000din za stajanje na toj stanici. Ako je ovo sto sam radio nelegalno kako je moguce da me kontrolise saobracajna inspekcija u Temerinu (Zivko) i utvrdi da je sve u redu. Znaci kad treba da platim porez onda mogu da radim i onda je sve u redu a kad treba da zaradim onda krzim zakon.
Zadnje sto mi se desilo je da sam bio na sudu u Temerinu i treba da platim kaznu zato sto auto kojim sam taksiro nije bio na mom imenu vec na tati. Sudija mi je rekla da je to po zakonu iz 90 i neke. Onda se postavlja pitanje kako sam ja mogo do otvrim firmu sa takvim autom ako to nje po zakonu. Logicno bi bilo da neko iz opstine odgovara za to a ne ja. Ja sam uradio sve sto su mi rekli da bi otvorio firmu i opet treba da platim kaznu.
Ovako prolaze posteni ljudi koji posteno rade svoj posao u lopovskoj drzavi Srbiji.

Gost

#9

2013-12-10 11:16

Moramo jednom d znamo gde su pare, mada ih nikada nećemo videti ali bar da znamo . Da znamo ko je u stvari Savvetnik Svetog Aleksandra Picoustog.

Gost

#10

2013-12-10 12:10

Dinkicu. Gde su pare?

Gost

#11

2013-12-10 12:11

Pohapsiti sve lopove a ne nama poštenim radnicima krasti plate

Gost

#12

2013-12-10 12:11

uhapsiti...sve političare i oduzeti im imovinu koju su stekli baveći se politikom...

Gost

#13

2013-12-10 12:16

Za lopove i lazove poput Dinkica, robija je najbolje resenje ako zelimo da nam zemlja napreduje!

Gost

#14

2013-12-10 12:20

Mislila sam da ce proci zivot a Dinkic nikako, mozda sam se prevarila...?????????????????

Gost

#15 Re:

2013-12-10 12:23

#8: -

Baćala, pravi peticiju za te bandite iz temerina!


Gost

#16

2013-12-10 12:33

Ako ovo uspe mozda i bude nesto od ove zemlje. Ne jede mi se mutagen.

Gost

#17

2013-12-10 12:54

Potpiši i ti!
sale

#18 Re:

2013-12-10 13:16

#8: -

Tako je i pancevu,ista gamad i jos gora''!


Gost

#19

2013-12-10 13:17

Samo napred ljudi, da zna Mladja šta mislimo o njemu !
sale

#20 Re:

2013-12-10 13:18

#5: -

(Y)

 


Gost

#21 Re:

2013-12-10 13:18

#8: -

Zao mi ovog taxiste...


Gost

#22

2013-12-10 13:34

placaj struju,placaj komunaliju,placaj grejanje i radi 16 sati na dan da bi lopovi dobro ziveli jeli?

Gost

#23

2013-12-10 13:42

Ovde je sve jasno kao dan, konferencija za novinare u Knez mihajlovoj dovoljno govori o delima ovog necoveka!!!

Gost

#24

2013-12-10 14:09

Izdajnik.

Gost

#25

2013-12-10 14:10

Srbija će se mrdnuti sa mrtve tačke kada budu uhapšeni i osuđeni Dinkić i njegov bivši šef Miroljub Labus,a uz njih svi koji su doprineli da se zemlja opljačka kroz privatizacije.