Za reformu Saveza gluvih i nagluvih Srbije (SGNS)


Gost

/ #47

2013-03-21 23:11

Bilo je puno priče ispričane,nikako nisu nam osvetlili obraz... Bilo je tu diskriminacije, poniženje, razočarenje, laganje,obećanje...a, ta obećanja nikada nisu ispunjena. Sramota je što mi nemamo statusa gluvih u invalidetima. Svi imaju a, gluve nemaju...Šta radi Savez gluvih Srbije? Gde je sve ovo vreme bio? Da li je u nekom galaksiju? Nikada nam nisu obraćali pažnju, nikada nisu slušali. Kakve mi imamo probleme i te uslove u kojem živimo?... E, ljudi moji, razmislite dobro oni su svašta ispričali drugima ili nekim visokim funksijama....Ispalo da mi gluvi dobro živimo i dobro stojeći...A, zapravo nije tako... Želim da drugi ljudi čuju "REČ GLUVE LJUDE",potrebe, mišljenje, zahteve i neke druge svrhe i stvari koje probleme imamo...Toliko imamo članova u Srbiji, koji ne možemo rešiti zbog te dvojice....pa, ljudi moji, to je živa smejurija!!! Želim svima da shvate i da otvori oči a, ne odugovlačiti ni, razmišljati izgubićemo u pojam vremenu...Vreme je CRNO na BELO...a, ne BELO na CRNO...POZZ...