Podrska Sasku


Gost

/ #2455

2013-05-28 12:11

Li4no sam ih upoznao pre nekoliko godine u Republike Makedonije ovo najmirnije i divne porodice sa kosmopolitskih duhu i zaprepash4en sam kakve tragedije pre sve se desila li4no na Sasku, jer on nikad ne bih uradio loshe stvar nikome. Imali smo nekoliko seminare u veze sa zivot i djelo Isusa Hrista, i prvi put kad sam ga video sa Biblije u rukama, osjetio sam da 4ovjek(sasko) je golemi Vjernik i da misli sve najpozitivnije na sekome ... Neka se svih Ostalih malo se stave u negovom situacije i neka svih sebe se razmisluje malo o tome shta oni bih uradili kada u njihovih dom ulazi nekih nepoznatih razvalnik ili nasilnih i pokushava da uradi neshto na nasih najmilije? Li4no Ja odma bih se stavio u odbrambenu pozicije da odbranem pre sve najslabije, a tek onda kasnije se odbranjem i sebih. (Ispri4avam se na svih 4itaolci ako imam neke gramati4ke greshke jer ja sam MAKEDONAC i slabo koristim srbsko-hrvatske rje4i, no zelim da svih zna da i mi u Makedonije ponekad imamo te iste probleme u nekih urbane sredine kad se pojave nekih narkomane, zalosno za i takve ljudi no smatram da Nashih drzave treba da institunaliziruje malo druga4ije da ne bih bile shtete ovako krupnije sa ovakvih nastanutih stresove mozda i so digotrajne psihi4ke posledice, tuku odma da se zna mesta za delikvente u zatvoru a civile sa spokojstva u domovine, kod ku4i...) Kad sam video slike u dnevnu stampu za ove nastanatu tragedije, odmah sam zamolio da mu sevisni otac Bog, sin i svetih duh pomogne i da mu daje strpljenje, mir i spasenije... Jer duboko u sebi vjerujem da Sasko nije kriv za nishta...