Pravda za Staniju i Filipa


Gost

/ #24 gost

2013-06-22 15:29

Daleko od svog doma placam Pink da bih gledala emisije koje mi se svidjaju, trenutno FARMA. Pitate sto gledam Farmu, pa gledam je zbog dvoje najpozitivnijih ljudi od pocetka FArme, zbog Stanije i Filipa. Sramota sta se radi njima od ovih Grandovih zvezda, propalih pevaca ili onih koji jos nisu uspeli da se deklarisu kao pevaci, a tek Ljube, sve sa mafijasima ima posla i Memo slihtara, ma o svima sam otvorila njihove biografije i sve ih upoznala, pa i Era, nemavise tezge osim svadbe ako ga neko pozove. Pre ce pozvati Radu Manojlovic nego njega. Zbog ovako negativnih osoba se i stara Jugoslavija raspala. Pravda za Staniju i Filipa. Oni ne glume, vidi se da se vole za razliku od propali misice (ustvari bila je druga pratilja) i ovog blesavog Danijela koji je za 200 grama smrdljivog mesa poceo da ogovara S&F. Gadi mi se jedva cekam da se ovo zavrsi. Mislim da je najvise u sve ovo umesan Sasa Popovic, jer bilo koji pevac da pobedi kod njega ce snimati SD. Ma nek im je pare su kao kurva, cas ih vidis, cas ne vidis. Bolje je Staniji slikati se kao i do sada nego da bude ovako ljigava poput ovih propaliteta.