Pravda za Staniju i Filipa


Gost

/ #104

2013-06-22 20:52

Bilo bi sve u redu da pravila vaze za sve podjednako.Ali, svi smo mogli da primetimo da su neke osobe na Farmi povlascene.Nebitno je ko za koga navija i ko je kome favorit, jednostavno mene kao gledaoca Farme iritira ta podvojenost farmera. Toliko je ocigledno da i ovde postoji, pa hajde da kazemo, protekcija i prosto se pitam moze li kod nas ikada da pobedi istina. Takodje se jasno vidi ko ima taktiku i jednostavno me vredja toliko ogovaranja i mrznje. Svima je nama jasno da se tamo bori svako za sebe pa deluju mnogo smesno ta "prijateljstva". Licno mislim da su i Stanija i Filip dobri mladi ljudi, a takodje ispada da je Jovanino ponasenje primereno,sto me je opet dovelo u poziciju da svojoj bratanici ne mogu da objasnim zasto Jovana dobija pohvale kada bez ustrucavanja radi sve sto radi kao da kamera nigde i ne postoji.
Drago mi je sto nam je omoguceno da na ovaj nacin izrazimo svoje misljenje i jos jednom potvrdimo da nije u redu kaznjavati samo dve osobe. Takodje, moram da primetim da ono sto su njih dvoje doziveli na Farmi ja licno ne bih mogla da izdrzim. Zato sve pohvale Staniji i Filipu i sve najbolje u buducnosti.