Spasimo viševekovni hrast!


Gost

/ #201

2013-06-24 10:07

Šta reći komentari su suvišni. Nisu mi jasni ljudi koji hoće da iseku takvo drvo u Srbiji. Kakvi su to ljudi. Žalosno. Takvim stvarima kao što je to drvo se treba diviti, a ne uništavati ih. Takvi ljudi će na kraju i sami sebe uništiti, radi nekih njihovih "bitnijih" interesa. Nek se zapitaju malo. Kad bi na ovom svetu bilo više dobrih ljudi, ovaj svet bi bio mnogo lepše mesto za život. Ma da, znam, bitan je interes, zar ne? JADNO, TO ĆE NAS I DOKRAJČITI. I TREBA. A MISLE DA SU NAJPAMETNIJI JER BI SE U SUPROTNOM ZAPITALI. Ne samo za drvo, nego isto tako za bilo šta u životu. Drvo je samo jedan primer kako inače i postupaju u životu, ti ljudi koji žele da ga iseku. Žalosno. Šta smo mi to ljudi postali? I nemojte da tražite samo izgovore, nego neka svako poradi sam na sebi da sebe menja na bolje, jer druge slabo možemo menjati, dok sebe možemo što takođe nije lako ali je itekako moguće. E raspisah se ja ovde. Prirodu obožavam tako da nije ni čudo. A ljudi sve kvarniji postaju, to mnogi verujem da primećuju. Tako nek svako krene sam sebe da menja i tako promenjen služi kao primer drugima. Nadam se da će sačuvati ovo drvo kome se treba diviti. Drvo je ogromno, staro 800 godina, pa njega treba čuvati i razglasiti kao turističku atrakciju, kao nešto što ljudi treba da vide. Prvi put čujem da imamo tako nešto u našoj državi, a sad neko i to hoće da nam uništi. Pa dokle više bre uništavanja.