Бесплатан превоз студентима у ГСП-у

Rick Astley

/ #413 Neozbiljna šala

2013-07-04 15:47

Da li stvarno mislite da će zbog nekih potpisa neko da promeni nešto? Ne! 'Đavoli' BusPlusa, neumesni kontrolori, vozači prostaci i korumpirani panduri su bili od pamtiveka pa i pre toga. Za svaki prevoz, bilo da je to autobus, avion, taksi ili limuzina se ODUVEK plaćalo. Da li mislite da stvarno možete da naterate neke kompanije da daju studentima popust (ili da im omoguće BESPLATNO putovanje)?? Zamislite i da uspete u tome, šta će onda da se desi? Onda će i osnovci i srednjoškolci i radnici i babe i dede i kučići i mačići da traže besplatnu vožnju, a verujte mi, to se neće desiti.
Da vam ja lepo kažem nešto iz mog iskustva. Imam 19 godina i živim u Obrenovcu. Za one osobe koji to ne znaju, Obrenovac je udaljen 30tak kilometara od Beograda. Do svoje škole promenim jedno 6 prevoza, očešem se o 5 baba i vidim jedno 4 kontrolora. Da li se bunim? Ne. Zašto? Zato što smatram da promene neće biti i ne vidim poentu u neprekidnom kukanju. Ako hoćete moj savet, lupite sebi jedan šamar da bi ste se konačno probudili i shvatili da je ova država jebena, usrana, propala i razderana sa svih strana kao pička majke 9 Jugovića.