Vratimo malu Jovanu

Blondi

/ #211 Nepravde se uvek dogadjaju dobrim ljudima

2013-09-26 12:49

Nazalost ja sam sa svojom majkom prosla kroz pakao nazvan centar za socijalni rad, cuvali smo tri malisana citavih pet godina da bi ih oni nakon toga odveli na silu dok su deca plakala i vristala, zalili smo se trazili da ih usvojimo ali bezuspesno jer su njihove veze uvek jace. Kad smo pre uzimanja dece razgovarali sa socijalnim radnicima oni su na to imali samo komentar boze pa vi ne treba da se vezujete vi ste servis, kao i pretnje da ako se zalimo bicemo liseni licence hranitelja. Od tada je proslo skoro dve godine a da nam nisu uopste dozvolili da ih vidimo pored svih insistiranja njihov odgovor je samo dogovoricemo se ili ne mozete ih videti jer su deca previse vezana za vas. Nakon godinu dana od ovog dogadjaja (uzimanja malisana) moja majka je preminula jer nije mogla da se pomiri sa tim. Ja cu svakako astaviti da se borim da ih nekako vratim ali sve vise gubim nadu jer nazalost ministarstvo rada i socijalne politike i centar za socijalni rad ne ceni ljubav poozrtvovanost nego rodbinske veze njihovih radnika i korupcuju.