Vratimo malu Jovanu

Biljana Kolar

/ #381 Re: Re: Re:

2013-10-16 20:42

#380: Sandra Miljkovic - Re: Re:

Gospodjo  Sandra odgovorite mi  na jedno pitanje posto vidim da se drzite zakona i znate.Dali je deset minuta provedenih sa ocem kontakt i vidjenje deteta.Upitanju je dete od 6 god. koje zivi sa majkom u SM Palanci ,a otac dolazi iz ST Pazove da vidi dete.Smatrate li da je to u redu da se tako desava od pocetka i traje 10 meseci .Sud jos nije dodelio dete nikome ,ali majka nedozvoljava vidjanje duze od 10 min i to u njenom prisustvu.Nikada nije u bracnoj zajednici doslo do nasilja prema bivsoj supruzi ,a ni detetu.Molim vas objasnite mi dali majka cini emocijalno zlostavljanje deteta .Centar bi trebalo da ima zakonsku duznost da ocu bar na sat vremena obezbedi dete da samo bude sa njim,ali to se nije desilo.I isti otac je doziveo da mu sin pred socijalnom radnicom kaze da ga nevoli i da nikada nece doci kod njega.Eto to je uspeh  socijalnih radnika.Da li su i ovde ispravno radili,nisam strucna mozda jesu.Predpostavljam da ce izvestaj za sud biti  dete odrzavalo kontakt sa ocem,majka nebrani vidjanje i sve je u najboljem redu.Molim vas upoznajte mene sa zakonom i odgovorite mi  strucno pozdrav.