Protiv izručenja male Ree ocu

Bor
Gost

/ #83 NATASA i REA iskrena ljubav ce vas sacuvati zajedno

2013-10-16 21:26

 

Natasa i Rea iskreno i iz sveg srca vam zelim da POBEDITE zle ljude i sulude zakone kao i one koji nehumano sude!

Zalosno je i veoma ruzno sto zakon cinjenicu ne poznaje. Tri godine gde je bio taj dragi tata? Nasilniku koji je doveo do problema sada dati dete je cinizam.  Da li je pruzao pomoc tom detetu? Da li joj je kupio nesto i poslao?Da li se zapitao kako mu je dete,da li ima slatkis i sta da obuce? Ne, nego sada kada je dete vece, da malo poraslo sada ce preko njega ovu zenu da nastavi da maltretira. I da joj zivot unistava! Gde je bio do sada? Zasto nije na civilizovan i normalan nacin odrzavao vezu sa tim detetom. Da, ima pravo na dete on je bioloski otac, ali ne na ovakav nacin. Trebao je razumno da pristupi i tako se ponasa. A ne da unisti porodicu a sada da izigrava zrtvu! E gospodo Sudije izvolite pa budite KORETKTNI i DRZAVO zastitite zenu i dete, bar jednom! Jako je mnogo zena i dece propatilo zbog Vas i vasih ne humanih sudenja i donosenja odluka na nesrecu onih koji su propatili. A naj lakse je okriviti zenu koja je svoje cedo povela sa sobom sto je sasvim normalno. Pa ljudi zivotinje svoje mladunce stite i brinu o njemu a ne majka koja tri godine bdi nad tim cedom. Nije taj monstrum bdio i ne spavao kada se dete razboli nego ona. Niti zna kako izgleda odgoj deteta, dokaz cim je mogao da je maltretira i da ona boravi u sigurnoj kuci sa detetom. Sta bi bilo ispravno po Vama gospodo Sudije da je i dalje maltretira? A na zalost to tome vodi. Da je kaznite sto je svoje cedo povela sa sobom i brinula se o njemu? Da li ste se zapitali " Sta je mogla drugo "? Vec da trazi dom dalje od nasilnika i odhrani svoje dete. Trebalo bi svest  Sudija da je na vecoj razini od postojece. Medutim pare rade SVE podplatis i evo presude odgovarajuce. I sve nemoguce je moguce! Na stotite ovakvih apsurda koje javnost nezna i o kojima se cuti. Drago mi je da je ova izasla u javnost i nadam se da ce uspeti zastita ovoj zeni i podrska. Mnogo je majki sa decom dusu isplakalo bas iz ovakvih razloga! Pa jos kada dodam i socijalne radnike e pa tek tada je sve gore od goreg. Jer i njihova teza je posebna prica "Dete mora da odrzava kontakt sa tatom" A kakvog  je ponasanja tata to nije bitno? Koliko lepo zna da glumi i da se pretvara ni to nije vazno! Bitno da mi imamo stav iz knjige potkrepljene sa kojim evrom. Pa vi samohrane majke igrajte kako svi mi sviramo sve pod sloganom "ZA DOBROBIT DECI" Ovo sigurno znam da je tako, jer godinama radim sa decom i vidim sta se desava!