Protiv izručenja male Ree ocu

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Protiv izručenja male Ree ocu


Gost

#76

2013-10-16 20:54

Svaka majka će ovo potpisati. Ko još normalan može dete (pritom devojčicu od 3 god) dati nasilnom ocu???

Gost

#77

2013-10-16 20:59

Bruka !!

Gost

#78

2013-10-16 21:03

dete pripada majci, primarano

Gost

#79

2013-10-16 21:03

Cinjenice govore dovoljno. Komentar nije potreban. Objavite sliku sudije da ga svi vidimo...

Gost

#80

2013-10-16 21:09

mislim da je ovu nebulozu suludo komentarisati
NEKICA

#81 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 21:16

#68: Kalimero - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: niko ne prica o tome da detetu treba da se zabrani pravo da vidja oca ali da GA VIDJA A NE DA ZIVI SA NJIM!!!


Gost

#82

2013-10-16 21:23

Djetetu je mjesto uz majku...jer ono je njoj uvijek na mjestu 1.
Bor
Gost

#83 NATASA i REA iskrena ljubav ce vas sacuvati zajedno

2013-10-16 21:26

 

Natasa i Rea iskreno i iz sveg srca vam zelim da POBEDITE zle ljude i sulude zakone kao i one koji nehumano sude!

Zalosno je i veoma ruzno sto zakon cinjenicu ne poznaje. Tri godine gde je bio taj dragi tata? Nasilniku koji je doveo do problema sada dati dete je cinizam.  Da li je pruzao pomoc tom detetu? Da li joj je kupio nesto i poslao?Da li se zapitao kako mu je dete,da li ima slatkis i sta da obuce? Ne, nego sada kada je dete vece, da malo poraslo sada ce preko njega ovu zenu da nastavi da maltretira. I da joj zivot unistava! Gde je bio do sada? Zasto nije na civilizovan i normalan nacin odrzavao vezu sa tim detetom. Da, ima pravo na dete on je bioloski otac, ali ne na ovakav nacin. Trebao je razumno da pristupi i tako se ponasa. A ne da unisti porodicu a sada da izigrava zrtvu! E gospodo Sudije izvolite pa budite KORETKTNI i DRZAVO zastitite zenu i dete, bar jednom! Jako je mnogo zena i dece propatilo zbog Vas i vasih ne humanih sudenja i donosenja odluka na nesrecu onih koji su propatili. A naj lakse je okriviti zenu koja je svoje cedo povela sa sobom sto je sasvim normalno. Pa ljudi zivotinje svoje mladunce stite i brinu o njemu a ne majka koja tri godine bdi nad tim cedom. Nije taj monstrum bdio i ne spavao kada se dete razboli nego ona. Niti zna kako izgleda odgoj deteta, dokaz cim je mogao da je maltretira i da ona boravi u sigurnoj kuci sa detetom. Sta bi bilo ispravno po Vama gospodo Sudije da je i dalje maltretira? A na zalost to tome vodi. Da je kaznite sto je svoje cedo povela sa sobom i brinula se o njemu? Da li ste se zapitali " Sta je mogla drugo "? Vec da trazi dom dalje od nasilnika i odhrani svoje dete. Trebalo bi svest  Sudija da je na vecoj razini od postojece. Medutim pare rade SVE podplatis i evo presude odgovarajuce. I sve nemoguce je moguce! Na stotite ovakvih apsurda koje javnost nezna i o kojima se cuti. Drago mi je da je ova izasla u javnost i nadam se da ce uspeti zastita ovoj zeni i podrska. Mnogo je majki sa decom dusu isplakalo bas iz ovakvih razloga! Pa jos kada dodam i socijalne radnike e pa tek tada je sve gore od goreg. Jer i njihova teza je posebna prica "Dete mora da odrzava kontakt sa tatom" A kakvog  je ponasanja tata to nije bitno? Koliko lepo zna da glumi i da se pretvara ni to nije vazno! Bitno da mi imamo stav iz knjige potkrepljene sa kojim evrom. Pa vi samohrane majke igrajte kako svi mi sviramo sve pod sloganom "ZA DOBROBIT DECI" Ovo sigurno znam da je tako, jer godinama radim sa decom i vidim sta se desava!


Gost

#84

2013-10-16 21:38

Nadam se da će mala Rea ostati sa mamom i da će pod pritiskom javnosti odlučivati pravda , a ne nešto drugo .
Beba

#85

2013-10-16 21:43

Rei je mesto pored majke Natase. Samo hrabro , uz tebe smo Nale

Gost

#86

2013-10-16 21:51

Podrska Natasi i Rei!

Gost

#87

2013-10-16 21:52

OVDE SE ZAISTA NEMA STA RECI... MOLIMO SE BOGU DA IM POMOGNE... TUZNO... :(
NEKICA

#88 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 22:15

IMA DANA ZA MEGDANA :D

Gost

#89

2013-10-16 22:20

mislim da nije uredu,niti pravilo da se dete odvaja od majke, dete pripada majci a njemu ako se gelda dete neka izvoli pa neka dodje pa nek vidi.
NEKICA

#90 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 22:22


Gost

#91

2013-10-16 22:25

NEMA SMISLA NITI JE UREDU ODVAJ TI DETE OD MAJKE,TO KAZEM IZ LICNOG ISKUSTVA I JA SAM 3 GOD TRPELA NASILJE U PORODICI I DVOJE DECE RODILA,ALI NAZALOS SAMO JEDNO SAM UZELA NAJMLADJU A NA STARIJU MI JE ZABRANI I DOLAZENJE I VIDJANJE MISLIM DA NEMA NISTA GORE KAD TI NEKO KO NIJE VREDAN ODUZME DETE TO JE NAJVECI BOL KOJI POSTOJI ZA JEDNU ZENU,ISKRENO NATASA ZELIM TI OD SVEG SRCA DA POBEDIS I NADAM SE DA CES USPESTI U TOME BORISE I NEDAJ DETE NIKOME,A GOSPODINU AKO GA ZANIMA DETE NEKA IZVOLI NA AUTOBUS PA NEK AVIDI DETE.

Gost

#92

2013-10-16 22:28

Pa netreba da nas cudi nase pravosudje gde smo imali primer Miskovica koji je privilegovan a niti ovih koji su uzeli u obzir zakon koji ne postuje ni hrvatsko ni srpsko pravosudje. Ako treba ljudi tu smo da pomognemo da zlotvori nemogu da dodju do male REE koja pripada majci, kricemo i nju ko sto smo krili i mnoge druge.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-10-16 22:29



Gost

#94

2013-10-16 22:30

Zar je nasa zemlja,celo pravosudje i vrhovni drzavnici doslo dotle da moramo da organizujemo peticiju da se jedno detence otme majci koji tom detetu bila najveci zastitnik. Ako se ovo ne preokrene u Natasinu korist, iskreno receno nemam zelju da ikad krocim vise u Srbiju... Zar niko vise nema obraza, zar ne ceni osnovne ljudske vrednosti zbog bljeska novica koji ce svakako da ih kad tad zaslepi. Ovo je trenutak kad cela Srbija treba da ustane na noge i spreci ovom zlocincu da dobije odgovornost da upropasti jednog andjela. Neka se oglase svi nasi Socijalni radnici, Psiholozi da li je OVA ODLUKA NORMALNA!?????
MAJKA

#95 Re:

2013-10-16 22:33

#94: -

pa nije normalna oni rade po sablonu kao testovi za polaganje voznje

NEKICA

#96 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 22:35

#91: - A PO KOM OSNOVU SU VAM RAZDVOJILI DECU I DO KAD VAM TRAJE TA ZABRANA VIDJANJA I IMA LI ON PRAVO DA VIDJA DETE KOJE JE KOD VAS???

 


Gost

#97 Re: NATASA i REA iskrena ljubav ce vas sacuvati zajedno

2013-10-16 22:40

#83: Bor - NATASA i REA iskrena ljubav ce vas sacuvati zajedno

Tako govore moji Borani :) Svim srcem uz Natašu i Reu!!!


Gost

#98

2013-10-16 22:53

As a family lawyer and motherI am shocked to have come across this story in the media in Australia. I have a a lot of friends from the Balkan countries and am really saddened to see that the Serbian system has failed to act on the child's wellbeing... A very negative act on the Serbian government - again!

Gost

#99

2013-10-16 23:01

Samo napred,pravda za Natasu i Reu!!!!!!!!

Gost

#100

2013-10-16 23:05

Dete treba da bude smajkom koja ga voli a ne sa jednim groznim manijakom. Gde ti je zakon Srbijo!