Protiv izručenja male Ree ocu

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Protiv izručenja male Ree ocu

MAJKA

#51 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 19:30

#50: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

da imam odgovor idi pokucaj na vrata sigurne kuce i reci eto ja doso-la pa vidi dal ce te primiti.I stvarno ovo nije mesto da se mi sad natezemo ovde ako ne zelis da potpises izvoli zaobidji celu pricu i idi u sud i iznesi dokaze NASE JE DA SAMO POMOGNEMO NATASI AKO IKAKO MOZEMO JER VERUJEMO U TO DA MALA REA TREBA DA ZIVI PORED MAJKE.


Gost

#52 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 19:31

#50: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

A kako to da je on čekao da prodju tri godine,pa se tek sad setio da ima dete?!

Kalimero

#53 Re:

2013-10-16 19:34

#26: -

Treba i oca!


Gost

#54 Re: Re:

2013-10-16 19:37

#53: Kalimero - Re: Normalnog...A ne nekog koji neće pitati za nju 3 god.Pre bih rekla da se on sveti majci,a ne majka njemu...Nego ste možda vi imali neku sličnu situaciju ili neko vaš bližnji,pa ste isuviše pristrasni...Svaka majka se bori za svoje dete,naravno kao i otac,ali dete do 7 god. pripada majci,ukoliko je ona naravno normalna,a posle dete bira da li će kod majke ili kod oca...

 


Gost

#55 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 19:41

#52: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Čovek već TRI godine bije bitku protiv samovolje KRALJICE MAJKE. Ovo je treća Presuda u njgovu korist. Dve su od strane viših sudova vraćane na ponovno odlučivanje, ova je potvrdjena od strane Višeg Suda. Prvanosnažna je i Izvršna. Sud u Srbiji nije naložio da se dete dodeli ocu na staranje već da se vrati (majka da ga vrati) na adresu na kojoj je bilo u trenutku donošenja Presude po kojoj je strarteljstvo dodeljeno majci, a odredjen model vidjanja u skladu sa činjenicom da otac i kći žive u istom gradu. Pitanje starateljstva je u nadležnosti hrvatskog Suda obzirom da je brak zaključen tamo, kao i to da je sem oca i devojčica državljanka Republike Hrvatske. Sve što se desilo i dešava posledica je činjenice da je majka svojevoljno bez saglasnosti Suda pobegla u Srbiju (otela dete pravno gledano) . Pri čemu je ona imala pravo tražiti od Suda saglasnost za to preseljenje i uz odredjenu modifikaciju modela vidjanja (jer nije isto 5 i 500 km) bi to pravo i ostvarila, toliko ....

Kalimero

#56 Re: Re: Re:

2013-10-16 19:44

#54: - Re: Re:

Dete NE PRIPADA nikome. Dete samo IMA PRAVO na oba roditelja pa nek su 100 x razvedeni, Hrvati ili šta već, sem nasilnici naravno ... s tim što su kod pitanja nasilnika Centri i Sudovi jako osetljivi tako da to ovde treba uzeti sa velikom rezervom, a pre svega obzirom NA ČINJENICU da su optužbe protiv oca odbačene .... ko ne veruje nek proveri!

Kalimero

#58 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 19:53

#51: MAJKA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Pa obzirom da ljudi nemaju pojma o celom slučaju sem da je u pitanju MAJKA, da je on zli nasilnik i još Hrvat uz to, i da neki zli ljudi (Sud Države kome ćemo se svi obratiti kad nas muka natera) hoće da "ničim izazvano" otmu dete koje je uz to toliko darovito da sa tri godine piše sastave kao da su joj 33 (to isto nije majcina maipulacija jel tako) red je da im neko bar malo prikaže da nije sve crno i belo već da ima puno toga sivog. I naravno da mi na kraj pameti ne pada da potpišem podržim kršenje Zakona i pre svega dečijih prava, kao što mi na kraj pameti ne bi palo da kažem da podržavam nekoga ko ne plaća alimentaciju na primer. A alimentacija i kontakt deteta sa roditeljem sa kojim dete ne živi su deo iste Presude iz koje ne možemo uzimati samo ono što namse dopada!


Gost

#59 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 19:56

#58: Kalimero - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

A JEL TEBE NEKO PRIMORAVA DA POTPISES PETICIJU?

Maja Kazakovi
Autor peticije

#60 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 19:56

#58: Kalimero - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Udji na ovaj link i pročitaj...Tvoje pravo da li češ potpisati ili ne...Ne znam samo zašto komentarišeš ako nisi za peticiju,šta ćeš ovde?!

Kalimero

#61 Re:

2013-10-16 19:58

#57: -

Ni jedna Presuda a bilo ih je 3 nije bila u njenu korist. A SNS -ovci će reći sve da se dodvore masi. Sa ovom Presudom i njenim neizvrsenjem Robert ce u Strazburu dobiti pravo i na naknadu od Drzave Srbije, zivi bili pa videli!


Gost

#62 Re: Re:

2013-10-16 19:59

#61: Kalimero - Re:

Kalimero ili da te zovemo Roberte sobzirom koliko si upoznat sa svim tim

Maja Kazakovi
Autor peticije

#63 Re: Re: Re:

2013-10-16 20:00

#62: - Re: Re: A možda je i neki brat,rodjak...

 

Kalimero

#64 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 20:02

#60: Maja Kazakovi - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Da vam kažem da niste u pravu, i da je Natasa kriva za sve sto joj se desava, a da se svakim potezom jos vise zaglibljuje, i da je bolje uzela advokata koji ce da je zastupa na Sudu kako treba i savetuje je šta da uradi, a šta ne umesto što je voda po pšrotestima i uljuljkuje pricama pravnickih analfabeta. Idem da vam ne kvarim oce i hrvato mrzstvo!

Maja Kazakovi
Autor peticije

#65 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 20:04

#64: Kalimero - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nemojte molim vas mešati babe i žabe,ovde nije reč o Hrvatskoj i Srbiji već o majci i detetu...Pokazali ste sada ovom vašom poslednjom rečenicom ko ste i šta ste...strašno...

 

MAJKA

#66 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 20:05

#64: Kalimero - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

ja ne mrzim hrvate niti se ovde pominju hrvati kao nacija da su oni krivi ALO DETE JE UPITANJU a ne SRBI I HRVATI ti si taj koji non stop prica o detetu kao OBJEKTU

Kalimero

#67 Re: Re: Re:

2013-10-16 20:06

#62: - Re: Re:

Srbin iz Bgd-a ... borac za Pravdu i principe, a protiv nepravde (kao što i nik kaže) a pre svega za to da deca imaju pravo na oba roditelja bez obzira na to što su razvedeni!

Kalimero

#68 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 20:09

#65: Maja Kazakovi - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Pa čemu onda zastave, čemu onda srbovanje po svim komentarima na svim medijima ... jel treba da linkujem ili me zezate da to niste primetili ... ajde uživajte u jednoumlju ... ja se samo nadam da će Rea pre ili kasnije imati pravo i na oca i da će znati da se "zahvali" Nataši na svemu ....

Maja Kazakovi
Autor peticije

#69 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 20:16

#68: Kalimero - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ja ne vidim srbovanje u peticiji...A ljudima ne mogu zabraniti da komentarišu,kao što ne mogu i ne želim ni tebi jer svako ima pravo na svoje mišljenje...Da li će Rea biti zahvalna majci ili ocu to nećemo znati ni ti,ni ja ali svakako želim da ostane kod majke,a otac ako je želi videti neka dodje u Srbiju i neka je vidi...Pozdrav!

 

Zoka

#70

2013-10-16 20:19

zamislite kakav pakao prolazi ova zena sa rodjenim detetom!i to u svojoj zemlji a zamislite da je negde u evropi bila bi zasticena kao beli medved. al ovo je Srbija,imamo rupe u zakonu!!!, sramota za Ministarstvo pravde !!!!!?Meni bi,samo preko mene mrtve,neko mogao oduzeti moje dete....

Gost

#71

2013-10-16 20:26

DA OTAC VOLI DETE ,NE BI NI TRŽIO DA JE UZME OD MAJKE.
NEKICA

#72

2013-10-16 20:27

NE RAZUMEM OVE LIKOVE STO DODJU PA PAMETUJU OVDE AKO STE ZA TO DA REA IDE KOD OCA ONDA IDITE TRAZITE MESTO GDE JE OTAC PISAO PETICIJU...OVO JE PETICIJA DA MALA REA OSTANE U SRBIJI KOD MAJKE A OTAC MOZE DA JE VIDI KAD POZELI...MAJKA JE NOSILA DEVET MESECI MAJKA JE OSETILA PRVE POKRETE MAJKA JE ISLA NA REDOVNE PREGLEDE I ULTRAZVUKOVE MAJKA JE TRPELA BOLOVE MAJKA JE ISLA DA JE RODI MAJKA JE PRVA VIDELA I SAD DA JE DA NEKOM KO JE SAMO NAPRAVIO KOME JE NATASA MOGLA DA PRECUTI DA JE U DRUGOOM STANJU I DA GA OSTAVI BEZ PARDONA...MA PAZI MOLIM TE... JA SAM MAJKA DVOJE DECE ALI IH NISAM RODILA NI ZBOG KOGA NEGO ZBOG SEBE...A TAJ OTAC TRI GODINE NIJE PITAO ZA DETE I SAD MU DUNULO U GLAVU DA NEGDE IMA DETE...
Maja Kazakovi
Autor peticije

#73 Re:

2013-10-16 20:29

#71: - Svaka čast na odgovoru :)

 

Zoka

#74

2013-10-16 20:37

Slazem se! Detetu je najpotrebnija majka
Otac je za 3 godine video samo 4 puta... Robert se odaziva na Hasku konverciju koju verovatno nije ni procitao! i to da je Natasa prekrsila zakon jer nije dovodila dete 3 puta sedmicno na vidjenje....(to je stvarno blizu)
Drago mi je što su njeni sugradjani složni i uverena sam da će istrajati i da ce Rea otati u naruciju majke .

Gost

#75

2013-10-16 20:51

MAJKA JE JEDNA