PETICIJA ZA OTKRIVANJE POZADINE UBISTVA DR ZORANA DJINDJICA


Gost

/ #32 O cemu se zapravo radi

2011-05-18 18:10

Momenat u kome se plasira ovo pitanje je cista predizborna kampanja nesposobne, zlonamerne i pljackaske vlasti. Time se postize stavljanje pod sumnju politickih protivnika i narod se podseca na mozda jedinog sposobnog politicara koji nije razmisljao samo o svom dzepu iz te stranke. Imali su skoro deceniju da saznaju i obelodane ko je to naredio i uradio. Koliko god hteli da verujemo da su prave ubice osudjene, nekako imamo utisak da oni nisu uradili i ovo ubistvo. Prosto su bili previse opasni,neposlusni i idealni za podmetanje. Kada su uklonili i Djindjica i ove druge, pljacku i grabez nije imao ko da zaustavi.
Sada smo tu gde smo. Postali smo siromasan, deprimiran i tuzan narod na samrti koji slusa kontinuirane lazi svoje politicke 'elite' koja je jedino sposobna da ugovori i naplati provizije na svoje privatne racune u inostranstvu. Ako nesto i obelodane to ce biti pred same izbore i bez ikakvih dokaza, a da li ce to biti istina to svako za sebe treba da proceni.
Mislim da smo puno izgubili sa Djindjicem. A to ko je umesan u ubistvo, treba samo pratiti tokove odlivanja nacionalnog novca i bogatstva. Nemamo vise ni privredu ni poljoprivredu, sve strano uvozimo i konzumiramo i stalno se zaduzujemo. Ostaje nam samo da im se zahvalimo na svemu sto su ucinili za nas, ali za takvo upravljanje drzavom ti ne treba ni ekonomska skola, samo gramzivost i bahatost.
Da me neko ne shvati pogresno, ja sam za to da se otkrije celokupna istina oko ubistva, i sve su mi aktuelne politicke partije sa njihovim liderima iste. Lopovi i poslusnici, glumci politicke scene Srbije gde je jedina razlika u tome gde onaj duze na vlasti moze vise da nakrade.
Ali narode dobri ne beri brigu, posle izbora ce sve da se vrati na staro, osim cena komunalija, poreza,(starih i novih)hrane i zivota uopste, dok ce pitanje ubistva Djindjica biti odlozeno do sledecih izbora.

Mislim da je ovo pitanje cista politikantska manipulacija koja iskoristava secanje na sposobnog i u narodu popularnog politicara. Ubedjen sam da na to pitanje ova vlast ne moze dati tacan i iskren odgovor. Samo zele da dobiju glasove ljudi koji se rado i sa setom secaju premijera koji je na to i licio. To je razlog zbog koga NE ZELIM da potpisem ovu peticiju mada gajim veliko postovanje prema pokojnom Djindjicu.

ps (za sve sluzbe koje ovo citaju i prate) SRAM VAS BILO. Umesto da stitite narod i drzavu za sta ste placeni(verovatno nedovoljno) vi stitite lopove koji parazitski unistavaju sopstveni narod.