Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Majka Tereza

/ #152

2013-12-03 21:23

Draga deco! Iskreno se nadam da se ne vredjate zbog ovakvog obraćanja, ali ste mi svi jednaki i verujte mi da sam prijatno iznenadjena i počastvovana što ste me primili u vaše "redove". Opravdaću vaša očekivanja i neću vas izneveriti. Od sutra je moj zadatak da vam šaljem što više informacija kako ne bi ste ostali uskraćeni za mnoge odgovore na pitanja koja postavljate i sebi i autorima ove peticije i medjusobno jedni drugima kroz komentare, pošto se radi o uskostručnim pravnim savetima. Kada shvatite koja su vaša prava, od koga ih možete tražiti i na koji način, kojim putem je potrebno "ići" da bi ova peticija imala svoju svrhu i ostvarila cilj, ko je u kojoj oblasti nadležan od državnih organa i najviših državnih instanci, biće vam mnogo lakše da se odlučite da idete do kraja, da oni koji još uvek razmišljaju postanu svesni da nemaju potrebe da se "kriju" i ne budu deo ove akcije, jer niko od vas ne može imati posledice. Kao advokat, nudim vam pravnu pomoć, ali ako je potrebno i finansijsku za neophodne materijalne troškove.