Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu


Gost

/ #168

2013-12-04 20:37

Na prvom mestu-moj duboki naklon-i za ideju i za trud!!! I mali savet, pomoc, kako god, samo je vazno da razumete da je dobronamerno i sa zeljom da se u ovome uspe: ne znam sa kog faksa su organizatori, niti da li je u pitanju Univerzitet u Beogradu ili neki drugi, ali mozda bi bilo korisno, zbog brojnosti "starijih" studenata ukljuciti u organizaciju nekoga sa Pravnog u Beogradu iz jednostavnog razloga-tamo je jaaaako puno onih koji su upisani po starom programu (i inace preko 15 000 studenata) i sigurno se moze samo medju njima sakupiti velik, mozda i najveci broj potpisa (koliko mi je poznato negde oko 2000 njih je u ciljnoj grupi) ...Ili da se neko od organizatora obrati na forumu studenata Pravnog-jeste postavljen link, ali tamo su svi preplaseni i ubijeni u pojam, i bilo je do sada milion raznih peticija pokrenutih (i bez uspeha okoncanih), pa dodatno obracanje onih cija je ovo i ideja bi verovatno imalo efekta i malo vecu snagu, uz sam znacaj teme...Ili na facebook-u, postoji grupa Pravnog...Mala sugestija, od srca, nista vise:)