PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Geja Avenger

/ #128 Re: Azili i eutanazija

2013-12-06 13:23

#111: Super Brko - Azili i eutanazija

slazem se da i u americi eutanaziraju. ali to mi kao primer navedite tek onda kada kod nas na balkanu neka budala bude osudjena kao u americi na kaznu zatvora plus novcano , a dok toga ne bude molim vas ne navodite primere te vrste. sto se tice usvajanja od strane ljubitelja zivotinja, niste ni tu u pravu, jel globalizujete, ja prva cuvak njih 17 i to be icije pomoci. ako zelite vec nekoga napadati i prekorevati ili "uciti" onda to nastavite ka nesavesnim vlasnicima koji izbace staru zivotinju, ili oni sto kupe stene haskija pa se iznenade kada bude veci od civave kroz dva meseca, ili ka odgajivacnicama koje su u sustini glavni krivci za sve stanje sa napustenim psima na celom svetu ! a 15 dana za usvajanje. . . meni ovo lici na fasizam, jer svaki zivot je samo zivot. danas su to psi, sutra ce biti bolesni, prekosutra, neko sa kovrdzavom kosom, pa smedjokosi.... ma dosta vise ikakvih argumenata koji iole mogu odbraniti ubijanje. dosta krvi na balkanu, dosta ubijanja zivota i tacka gospodine Brko !