PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Aco

#126 Re: Niiir

2013-12-06 13:17

#3: - Niiir

Pa sad kažu da zbog pitanja Sejdić-Finci ne možemo u Europu. je li to znači da i njih treba pobiti?

Super Brko

#127 Re: Re: Azili i eutanazija

2013-12-06 13:20

#121: Ema Mahmutovic - Re: Azili i eutanazija

Imaš udomljenog. Pitanje je bilo, da li ćeš raditi u azilu 11-16 godina za džaba? Vjeruj da nećeš.

Geja Avenger

#128 Re: Azili i eutanazija

2013-12-06 13:23

#111: Super Brko - Azili i eutanazija

slazem se da i u americi eutanaziraju. ali to mi kao primer navedite tek onda kada kod nas na balkanu neka budala bude osudjena kao u americi na kaznu zatvora plus novcano , a dok toga ne bude molim vas ne navodite primere te vrste. sto se tice usvajanja od strane ljubitelja zivotinja, niste ni tu u pravu, jel globalizujete, ja prva cuvak njih 17 i to be icije pomoci. ako zelite vec nekoga napadati i prekorevati ili "uciti" onda to nastavite ka nesavesnim vlasnicima koji izbace staru zivotinju, ili oni sto kupe stene haskija pa se iznenade kada bude veci od civave kroz dva meseca, ili ka odgajivacnicama koje su u sustini glavni krivci za sve stanje sa napustenim psima na celom svetu ! a 15 dana za usvajanje. . . meni ovo lici na fasizam, jer svaki zivot je samo zivot. danas su to psi, sutra ce biti bolesni, prekosutra, neko sa kovrdzavom kosom, pa smedjokosi.... ma dosta vise ikakvih argumenata koji iole mogu odbraniti ubijanje. dosta krvi na balkanu, dosta ubijanja zivota i tacka gospodine Brko !


Gost

#129

2013-12-06 13:24

Nadam se da će peticija imati dobar rezultat. Ali i da će se naći dobro riješenje da se psima obezbjedi njega i skrb.

Gost

#130

2013-12-06 13:27

psi nisu krivi sto smo mi zivotinje
Ema Mahmutovic
Autor peticije

#131 Re: Re: Re: Azili i eutanazija

2013-12-06 13:30

#127: Super Brko - Re: Re: Azili i eutanazija

Pitanje je, mozete li poslusati svoje srce umjesto svoje pameti. Bili bi bolja osoba, a i manje bi pametovali. Ako vam je ovo argument kojim branite svoj stav, onda svaka Vam cast.

Geja Avenger

#132 Re: Niiir

2013-12-06 13:30

#3: - Niiir

iskreno u pravu ste. ja na primer isto kazem za ove sto nose zimi jakne. ebote gde god se okrenem jakne. dobih juce gusenje od fobije. te rekoh treba ih sve bre poubijati. doduse ne odmah, vec lepo izglasati zakon da se ceka 15 dana i ako ne skinu jakne, eutanazija. jel sta ima da mi nose jakne. doduse nisu oni jedini, ima ih i sa plavim ocima i oni sa smedjom kosom i one sto se farbaju u crveno i oni sto voze zuta kola.... ne verujem koliko toga zivi oko nas sto nam smeta. imate li vi mozda jos nesto za ovaj spisak, pa da zajedno pokrenemo peticiju da se izglasa zakon o eutanaziiji nezeljenih elemenata. i sta tu ne bi bilo moralno, pa zivot je samo zivot, bio moj, vas , psa, nosoroga... ili ste vi mozda umislili da bog zivi u jednog zgradi (zvala se ona crkva ili dzamija bas me briga) ili jednoj knizi(zvala se ona biblija ili kuran bas me briga) ili mislite da je zemlja ravna a bog zivi iznad oblaka. mozda se trebate setiti da je bog stvorio sve na ovoj planeti i nije nigde ostavio upisano da se treba ubijati iko i ista !!! doduse, kad tako pisete, jel vi uopste verujete u boga? ako ne, onda ga se sa razlogom mozete plasiti !


Gost

#133

2013-12-06 13:31

nisu oni birali NESPOSOBNU VLAST, VI ste, dragi moji sugradjani! ZASTO onda da psi ispastaju za vase greske, i placaju najvecu cijenu, ZIVOT???

Gost

#134

2013-12-06 13:32

nacisticki varvarizam na delu! zaustavite "zakon" za pokolj pasa...
Ratatouille

#135 Nisam za ubijanje

2013-12-06 13:32

Ja podržavam peticiju, a evo i rješenja kako je realizovati: svi koji su protiv ovakvog, izmijenjenog zakona, neka pređu s riječi na djela, pa četrnaestog dana neka udome sve pse iz azila. I neće biti ubijanja.
Jesu li to spremni, ili će svoju ljubav ka psima (ali ne i drugim životinjama) i dalje iskazivati samo verbalno?

Nego, meni nikad niko ne objasni zašto je deratizacija OK a eutanazija nije?

Geja Avenger

#136 Re:

2013-12-06 13:33

#113: -

posle tvog teksta ja mogu samo na kraju reci Amin.


Gost

#137

2013-12-06 13:33

Ovo je sramota. Nemozes sve ubiti sto ti smeta, ni narod ni zivotinje!
Geja Avenger

#138 Re: Re: Re: Azili i eutanazija

2013-12-06 13:38

#127: Super Brko - Re: Re: Azili i eutanazija

radim dzaba za zivotinje i sve sto imam dajem i testamentom sam prepisala sve zivotinjama i imam ih trenutno 17 kod mene. i nisam jedina. ali malo nas je dobrih, ipak ste ostali u vecini. zato je ova planeta pakao. samo zaboravili ste jedno. niste dobili od predaka ovu planetu, ostavljate je svojim potomcima !!!

 


Gost

#139

2013-12-06 13:39

Ubijanje Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......
Geja Avenger

#140 Re: Nisam za ubijanje

2013-12-06 13:41

#135: Ratatouille - Nisam za ubijanje

zasto vi uvek nadjete primer za odbranu ubijanja a kazete da to ne radite ?!

ajde lepo svi vi koji ste za, zamislite kakvi su to monstrumi koji ubijaju zivot? volis da ti takvi hodaju medju decom? zaboravio si sta je bilo onih godina? to su isti oni !!! ili neki buduci oni !!!


Gost

#141

2013-12-06 13:44

Stop ubijanju pasa!

Gost

#142

2013-12-06 13:44

Ne ubijajte jadne pse!! Oni nisu ništa krivi!! Rješenje je kastracija i sterilizacija!!

Gost

#144

2013-12-06 13:46

svako ima pravo da zivi na ovoj planeti.
niko nema prava nikome da oduzima zivot

Gost

#145

2013-12-06 13:47

zar treba komentar ako zelis biti covjek

Gost

#146

2013-12-06 13:48

!

Gost

#147 Re:

2013-12-06 13:52

#6: -

glup si ko kurac


Gost

#148

2013-12-06 13:53

Ma zakon je super sad ga samo treba i provoditi a vi što žalite za cukama pa imali ste vremena da ih sklonite sa ulice za to ste dobili i dobijate ogroman novac iz inozemstva mogli ste im peivatni azil i kliniku otvoriti a ne kupovati kožne čizmice i krznene bundice. pse ukloniti sa ulica vratiti djeci igrališta i tačka.
Super Brko

#149 Re: Re: Re: Re: Azili i eutanazija

2013-12-06 13:54

#138: Geja Avenger - Re: Re: Re: Azili i eutanazija

Samo ću reći, BRAVO, BRAVO, BRAVO! I to u najpozitivnijem smislu. Ja ništa drugo nisam ni napisao do da se napokon sprovede zakon i da se drakonski kazne neodgovorni vlasnici, a ljubitelji neka udome bar po jednog. Nije ljubitelj onaj ko ga nahrani jednom sedmično na cesti i ostavi ga tamo. To može svako. I sam sam imao 3 psa. Zadnjeg su mi lutalice izujedale dok smo bili u šetnji i morao sam da ga uspavam. Sad više nemam psa jer ga nemam gdje izvesti, a da ne strada kao zadnji. Mene kažnjavaju kad ne stavim brnjicu, a ko će biti kažnjen što ja nemam psa, što sam pretrpio bol? Pas je zvijer pod kontrolom čovjeka, divlji čopori nisu. Svaki ljubitelj pasa to zna. Čopori uvijek napadaju starije, žene i djecu jer osjete strah.

Neka udruženja naprave azile i finansiraju ih i sklone čopore pasa sa ulica. Ja ću prvi udomiti psa ako ocijenim da ga mogu bez opasnosti izvesti u šetnju ili ću u suprotnom nabaviti pitbula kojeg se svi boje.


Gost

#150

2013-12-06 14:01

STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!