PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Geja Avenger

/ #132 Re: Niiir

2013-12-06 13:30

#3: - Niiir

iskreno u pravu ste. ja na primer isto kazem za ove sto nose zimi jakne. ebote gde god se okrenem jakne. dobih juce gusenje od fobije. te rekoh treba ih sve bre poubijati. doduse ne odmah, vec lepo izglasati zakon da se ceka 15 dana i ako ne skinu jakne, eutanazija. jel sta ima da mi nose jakne. doduse nisu oni jedini, ima ih i sa plavim ocima i oni sa smedjom kosom i one sto se farbaju u crveno i oni sto voze zuta kola.... ne verujem koliko toga zivi oko nas sto nam smeta. imate li vi mozda jos nesto za ovaj spisak, pa da zajedno pokrenemo peticiju da se izglasa zakon o eutanaziiji nezeljenih elemenata. i sta tu ne bi bilo moralno, pa zivot je samo zivot, bio moj, vas , psa, nosoroga... ili ste vi mozda umislili da bog zivi u jednog zgradi (zvala se ona crkva ili dzamija bas me briga) ili jednoj knizi(zvala se ona biblija ili kuran bas me briga) ili mislite da je zemlja ravna a bog zivi iznad oblaka. mozda se trebate setiti da je bog stvorio sve na ovoj planeti i nije nigde ostavio upisano da se treba ubijati iko i ista !!! doduse, kad tako pisete, jel vi uopste verujete u boga? ako ne, onda ga se sa razlogom mozete plasiti !