PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!


Gost

/ #486

2013-12-07 11:08

Poštovani političari, što odlučujete o svemu u ovoj zemlji i raspolažete svom vlašču, znate li da ne možete, da ne smijete odlučivati o životima pasa. Oni su, vidite, su živa bića. Baš kao i ljudi, rađaju se i umiru. Imaju osjećaje baš kao i mi. A vi? Vi ste odobrili zločin. Opravdali ste ubijanje. To je grijeh, isti kao i ubiti čovjeka. Ni manji ni veći. Vama je, izgleda, svejedno. Zanima vas kako će vama biti. A one lutalice? Ma koga briga, zar ne? Oni će umrijeti, a vi ćete idalje donositi iste i gore zakone. E, pa... Ne može tako! Zar vas, vi što ste na "vlasti", nije sramota da se cijela nacija buni protiv vas. U "demokratiji" kada bi glas naroda trebao biti najglasniji. A sve više taj glas jača. Čujte ga! To je glas pravde - pravde za pse! Oni se mogu maknuti s ulice, ali da im njihov pseći život prekinete - to je najveća zloba. Vaša zloba. Pozivam ljude, svakog ko ovo čita. Dignite se sada i dajte do znanja ovim ljudima u foteljama - šta znači biti čovjek. Čovjek mora, naprosto mora voljeti sve što je Bog stvorio. A pas je stvoren da bude pored čovjeka Ne dajmo pse. Recimo im to sada... Ne dajmo naše prijatelje! Jer šta su zakoni - kad ih mi ne želimo poštovati. Mi samo moramo poštovati svijet kojeg bez čovjeka, bez sasvim obične biljke, pa i samih pasa - nema. Živimo kako je određeno. Živimo život. Sramota drzava za klanje zivotinja ,genocid fffujjjjjjjj sramota me gdje zivim