sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol


Gost

/ #1

2011-07-07 11:56

Želimo li da nam samopozvani "LJUDSKI"bogovi igraju svece i Isusa, na našu stetu , iskorištavanje, SEXUALNO, MATERIJALNO, MORALNO, POSEBNO GURU Yoge u svakodnevnom životu "ljigavi" Perfidni" starac kako kaže biblija "pklena glava zmije" iz koje se krije manipulacija, duhovne osobne laži njegovih osobnih bogova, kazimo STOP TOM MONSTRUMU koji hoda još slobodan pod BOŽJIM NEBOM, bez kazne bez srama , bez savjesti, sa četom hipnotiziranih ljudi, koji ga se nemogu riješiti,,,jer ih terorizira, prjeti se i proganja, ustanite božja djeco, potpišite u ime pravoga boga na nebu boga Izraelovog , njegovog sina koji je na križu dao život za nas, to je ljubav , davanje Samo bog može davati , ali ovaj ČOVJEK samopozvani bog može samo uzimati, otvorite oči i potpišite ovo samnom ima i ljudske i božje pravde koja ga čeka nema straha, za njegov SUD ako preživi do tada.
"ja sam gospodin bog tvoj nema drugih bogova osim mene" riječi su iz sv pisma i biblije ( ne klanjajte se kultovima i idolima", riječ je gospodnja
Bog vas blagoslovio sve koji to pročitate i potpišete, više potpisa , kraća će mu biti vladavina na zemlji
jansa D