ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА


Gost

/ #14

2014-02-27 08:21

Ja sam vise izgubio nadu u medjunarodnu pravdu. Gde je tu zakon, gde su tu propisi, kako Tribunal hapi bez optuznice, samo sa nalogu o hapsenju, pa i inkvizicija je imala razloge, jeste lazne, ali bar ljudi znaju za sta su optuzeni... Ovo je preterivanje. Molim Boga da Vojvoda izdrzi i dodje u Srbiju... Ejjjj, danas u 21. veku, postoje politicki procesi kojima bi pozavideo i Staljinisticki politicki sud. A njega su svi od reda osudjivali, prvi ti Amerikanci, a njih nesme niko ni da POMENE zadnjih 50 godina, koji uvodeci "demokratiju" u zemlje koje oni svom narodu opisuju kao varvarske, koje tlace svoj narod, a ustvari napredne zemlje koje su dosli da opljackaju...
I ne samo sto ih niko nesme niti berbalno osuditi, niko im nesme ni prebaciti niti reci da je to sto rade pogresno, jer su, za Boga, oni ne pogresivi, i nepopravljivi cuvari svetske slobode.
Ma ko ih je ovlstio da oni to budu? Kako smeju da ubijaju neduzni nard Sirije, Srbije, Iraka, Libije,...? Ajde sto oni, ali da li je CEO SVET POLUDEO? Gde je bre to SLOBODNO NOVINARSTVO? Da li jos ima postenih istrazivackih novinara? DA LI NEKO OD SVIH DANASNJIH NOVINARA IMA SAVEST?!!! Svi vi gospodo novinari, trebate sluziti ISTINI, a ne da prepisujete od CNN, BBC i CBS... Po meni NAJGORE novinarske kuce! Lazljivi, prevrtljivi, organi SAD vlade! To je CNN i BBC i CBS. Nek je na cast novinarima koji rade tamo, a i svim novinarima koji slede njihov primer... Jer gospodo, novinari, predstavljaju obicnim ljudima stvarnost, i sta oni napisu, toga se ljudi drze. Niko od Amerikanaca nezna, da u Siriji ratuje legalni, od naroda izabrani, rezim, protiv terorista koje podrzava i Evropa i Amerika. A njihovom narodu preko njihovih "organa informisanja" predstavljaju kao varvarsku zemlju, pustinju, u kojoj predsednik pokusava da tlaci svoj narod, a oni ga spasavaju... I sve to lepo "dokazima" potvrde "organi informisanja", americkom narodu, koji daje potvrdu za rat. A oni Amerikanci, debilni, ne-obrazovani, neuctivi, vec zadnjih 50 godina veruju u mantru da je njihova drzava predvodnik slobodnog sveta, koja pomaze drzavama da uvedu demokratiju...
I medju svim tim drzavnicima, drzavama, i politicarima u UN, NATO, nema nijedan VELIKI covek koji ce stati na put tome? Ili bar da pomene to na zasedanjima? Osim Velikog PUTINA koji svaki nedolicni akt osudi, i napomene... A svi ostali kao da su zaboravili sta je stradanje, kao da su zaboravili sta je rat, jer se sve to desava nekom drugom a ne njemu. E treba jednom amerikanac da uvede demokratiju i u nemacku i britaniju... A hoce, kad ponestane para i "diktatura", krenuce da jede svoje prijatelje... Tad ce se oni setiti i reci da je to agresija, a ja (iako nebitan faktor za bilo koga), cu reci: "Ne gospodo, to je demokratija... Pogledajte CNN, kako nemacki narod tlaci muslimane....do unistenja..."
Milan,
Srbija.